Oceń: (0) (0)

mona22

, 2008-10-20 23:34:16, 3 odp

Żylaki a antykoncepcja?

Od niedawna zaczełam stosować tabletki antykoncepcyjne i wyczytałam,że ich stosowanie może spowodować chorobę zatorowo-zakrzepową. Moja mama ma poważne problemy z żylakami i zastanawiam się czy powinnam dalej przyjmować tabletki, tym bardziej, że od kilku dni miewam wieczorne bóle i pieczenie nóg! prosze o rade!

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

Konkretna 2016-08-10 13:07:38

Wiesz co nie wiem jakk na żyły wpływają środki antykoncepcyjne jednak może odpowiedź znajdziesz tutaj http://nielykam.pl/ . Jest tam sporo na temat antykoncepcji i jej działania i poprawnego stosowania. Według mnie warto zajrzeć

Seks 11 minut temu

Zobacz też: Jak jej zrobić dobrze???
Oceń: (0) (0)

zjadlamjablko 2008-11-02 11:31:50

Jeżeli odczuwasz jakikolwiek dyskomfort być może związany z przyjmowaniem tabletek, idź jak najszybciej do lekarza. Powiedz mu o swoich wątpliwościach. Być może nie powinnaś zabezpieczać się w ten sposób. Miałam podobny problem. Moja mama też ma problemy z żylakami. Odstawiłam tabletki i wszelkie pieczenie, bóle i uczucie ciężkości nóg od razu odeszły.

Oceń: (0) (0)

Carmen929 2008-10-21 14:40:39

Rzeczywiście większość pigułek ma takie przeciwskazania, najlepiej byłoby o tym porozmawiać z ginekologiem i on przepisze bezpieczne tabletki

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

ładna dziewczyna?

Autor: martyna12324111, Odpowiedzi: 3

Brak okresu

Autor: Karolina222, Odpowiedzi: 1

Czy lekkie krwotoki z...

Autor: andziusss, Odpowiedzi: 2

Dlaczego juz drugi...

Autor: abeleto, Odpowiedzi: 3

Czy to ciąża??

Autor: patusia17, Odpowiedzi: 3