Oceń: (0) (0)

tygryswkropki

, 2008-09-06 00:29:48, 11 odp

Dlaczego moja dziewczyna mimo iż jesteśmy razem ponad rok nie chce seksu?

Witam serdecznie.

Jestem ze swoją dziewczyną już prawie półtora roku a mimo to jeszcze ani razu nie doszło między nami do współżycia seksualnego. Potrafimy razem spędzić miłe i upojne chwile lecz kończą się na pocałunkach oraz pieszczotach tylko tych partii ciała od pasa w górę.
Gdy próbowałem z nią rozmawiać na temat seksu stwierdziła, że ma swoje zasady o których tylko ona wie i nie ujawni mi ich ponieważ są jej intymną kwestią. O istnieniu tych zasad zdawałem sobie sprawę już wcześniej i doskonale rozumiem, że może mieć swoje poglądy, z którymi muszę się liczyć jeśli mam zamiar opierać nasz związek na partnerstwie. Mimo wszystko jednak troszkę mnie ta sytuacja martwi i zastanawia. Nie mówię tu o złości ponieważ szanuję ją i wiem jakie te zasady są dla niej ważne. Dodam w tym miejscu, że nie jest to kobieta, która nie uznaje seksu przed ślubem.
Może wyolbrzymiam problem ze względu na to, że tylko ja z tego związku miałem już inne przygody z seksem a ona nie i może stanowić to dla niej pewnego rodzaju barierę.
Kocham ją bardzo mocno i wiem, że ona i mnie kocha.
I wiem, że jeśli trzeba będzie to poczekam kolejny rok lub dwa albo nawet pięć lecz sytuacja ta mnie troszkę a może nawet bardzo zastanawia.
Na dodatek już nie wiem w jaki sposób kolejny raz z nią porozmawiać, z której strony podejść do tematu.
Ktoś pewnie powie, że długo nie wytrzymam bo list ten jest już pewnego rodzaju wołaniem o pomoc i możliwością wyrzucenia tego co we mnie siedzi... pewnie będzie miał rację.
A może ja poprostu robię coś źle?
Może to normalne, że dziewczyna nie chce seksu z facetem, którego kocha i jest z nim dopiero 1.5 roku?
Jak mogę rozwiać wątpliwości?
Jak mogę wiedzieć o co chodzi i co się dzieje?
I przede wszystkim jak jej nie zranić?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

Bobi 2010-11-25 09:47:23

Wiec tak... moim zdaniem poczekaj jeszcze ,moze faktycznie miala problem w dzieciństwie i się boi. Rozmawiaj z Nią na ten temat jesli Ci ufa bezgranicznie to Ci wszystko opowie:D
pozdrawiam i powodzenia:)

Oceń: (0) (0)

~TadeuszWajchowski 2010-09-23 23:18:17

Zmień ją na inną. ja tak zrobiłem i nie narzekam :)

Oceń: (0) (0)

~robak1234 2010-05-31 14:41:57

jeżeli mówi że ma swoje zasady to pewnie czegoś się wstydzi, Bóg wie, może ona nie chce ujawnić że jest bezpłodna wstydzi się tego i nie chce abyś się tego dowiedział

Oceń: (0) (0)

~aaaa 2009-12-29 16:01:40

wsadź jej rękę w majty

Oceń: (0) (0)

lady-m 2009-08-31 16:59:53

zazdroszczę i jeszcze raz zazdroszczę Twojej dziewczynie .
Takich wyrozumiałych i wrażliwych facetów ciężko znaleźć, którzy potrafią właśnie wiele zrozumieć oraz którzy starają się rozwiązać jakoś problem, a nie tylko stawiać swe potrzeby na pierwszym miejscu .
 Co do dziewczyny ..
Może kiedyś w jej życiu stało się coś , co własnie zaważyło na jej podejściu do seksu ? Jakiś niemiły incydent .. Może kiedyś ktoś zmuszał ją do seksu i teraz po prsotu się boi, ma jakiś uraz?
I wstydzi się na przykład powiedzieć.
Wiesz co , to tylko jedna z wielu tez na ten temat , ponieważ powodów może być trochę i tylko rozmowa z nią Ci pomoże w rozwiązaniu tej sytuacji , oraz rozwianiu zmartwień.

Pamiętaj, nic na siłę , staraj sie rozmawiać tak jak zwykle , ;) . Mów przy tym , że niezmiernie Ci na niej zależy i , że się o nią martwisz . Powiedz też , że może Ci w pełni ufać , i że chciałbyś wiedzieć o jej wątpliwościach, lękach,niepewnościach ..
Wydaje mi się , że w końcu powinna Ci powiedzieć więcej na ten temat ,  .
Pozdrawiam serdecznie ; *,

Oceń: (0) (0)

Dj-Emmuśś 2009-01-11 00:07:41

zależy czy dziewczyny ma; ochote,ile ma lat,
~~~~~~~~~~~~~~
być może się boi może 1 raz to robi....
daj jej jeszcze max. 3 lata

~~~~~~~~~~~~~~

Sex to przyjemność a nie masturbucha ;PP
radze ją naciągnąc igraszkami itp ^^~~~

na początek jak by się zgodzila to ja rozbierz i zaluz kajdanki przypnij do luzka i zaczynajcie zabawe ;PP

sprubuj ją przynajmniej zachęcić...

Oceń: (0) (0)

natasha252 2008-10-17 20:27:04

Ja doopiero zaczelam wspolzyc z chlopakiem po 4 latach wspolnego zycia. kazda dziewczyna ma swoje zasady :)

Oceń: (0) (0)

Sylwia115599 2008-09-23 13:11:38

Jako dziewczyna wiem,że wypowiedź Marka jest szczytem głupoty... :/
Jeżeli kochasz dziewczyne,to powinieneś zaakceptować to,że nie jest jeszcze gotowa.I to nie jest kwestia-kocha czy nie kocha.Dziewczyna jest bardziej wrazliwa na te sprawy,boi się,ze zajdzie w ciaże i ja zostawisz...
Zrozum jej lęki i nie naciśkaj,ona musi poczuć,że ja akceptujesz i nie jestes z nią dla seksu.Mozesz jej proponować jakieś ,,zabawy",ale gdy powie NIE to znaczy ze nie.


Powodzenia:)

Oceń: (0) (0)

mihal 2008-09-23 00:58:19

Do postu wyżej:
"Przede wszystkim trzymaj dystans, nie zakochuj się za bardzo."
Przede wszystkim to ty nie zrozumiałeś pytania. Autor nie pyta "jak poruchać?". On kocha dziewczynę i chce spędzić z nią życie. Chciałby również, aby okazywali sobie miłość także poprzez seks, jest trochę zaniepokojony jej niechętną postawą. Chce się dowiedzieć, jak ma to rozegrać, aby jej nie zranić.
Twój post stanowić może jedynie poradę dla podobnego do ciebie napalonego samca, poradę wątpliwej zresztą jakości - bo zawiera informacje dość oczywiste, a jednocześnie idiotycznie sprecyzowane - z dupy chyba wziąłeś te dwa tygodnie. U jednej dziewczyny będzie to trwało dwa dni, u innej dwa lata.

"Jak już Ci się uda dojść do tego etapu dalsza cześć to już tylko formalność,
przy którymś razie wyciągasz gumkę zakładasz i ładujesz. Oczywiście
wcześniej nic nie mówisz"

To jest szczyt idiotyzmu w całej twej wypowiedzi. W twoim przypadku było to skuteczne, ale podejrzewam że to wyjątek. Jeśli dziewczyna nie planuje jeszcze rozpoczęcia współżycia, to nawet jeżeli taka "niespodzianka" jej się spodoba (ludzie w podnieceniu reagują różnie), to i tak są podstawy żeby sądzić że całość może skończyć się ciężkimi wyrzutami sumienia lub nawet depresją. Każda jest inna, i każda zareaguje inaczej.

Ponadto, kobieta nie zawsze opóźnia rozpoczęcie współżycia, bo się wstydzi albo chce "sprawdzić" chłopaka. Może chce najpierw zaszczepić się przeciwko wiruowi HPV (szczepienie ponoć najskuteczniejsze przed rozpoczęciem życia seksualnego, dosyć drogie, co może przedłużać okres oczekiwania)? Może kiedyś była zgwałcona lub molestowana? Może ma jakąś dolegliwość lub chorobę związaną z narządami płciowymi, którą leczy, a o której nie chce ze wstydu mówić partnerowi.

Właśnie z powodu takich "niuansów", twój post nie jest warty kubła szczyn.

"W moim przypadku zajęło to 4 miesiące - a miałem dziewiczy, bogobojny okaz, który wcześniej nawet nigdy się nie masturbował.
Po tym jak już dostałem co chciałem, stwierdziłem, że jest za słaba w te klocki i zostawiłem."

Imponujące...


Do autora:
Tak, to że nie rozpoczęliście jeszcze współżycia jest normalne i nie jest niczym niepokojącym.
Jednak moim zdaniem masz prawo wymagać od niej, aby zapoznała cię z tymi 'tajnymi zasadami', którymi kieruje się w tej kwestii, ponieważ chciałbyś znać powody, dla których nie możecie jeszcze zacząć się kochać.
Jeśli uparcie odmawia, może z tego (ale nie musi!) wynikać, że twoja dziewczyna ma jakiś problem związany ze swoją intymnością, seksualnością. Możesz troszkę podopytywać się, czy ten problem rzeczywiście istnieje i czy chce o nim porozmawiać. Jeśli nie chce, to warto ponaciskać i dowiedzieć się przynajmniej rodzaju i skali kłopotu, dla własnego spokoju ducha.
Ogólnie jednak rzecz rzecz biorąc, myślę że nie masz powodu do niepokoju.


Aha - jeśli nie chcesz jej zranić, to niech cię niebiosa uchronią od stosowania się do rad pana powyżej.

Oceń: (0) (0)

mism023 2008-09-20 19:46:20

Uważam ,że mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie bo przeszedłem przez identyczną sytuację.

Przede wszystkim trzymaj dystans, nie zakochuj się za bardzo. Jak będzie widziała, że jesteś zakochany bezgranicznie będzie pewna, że poczekasz i z jej punktu widzenia nie będzie to problemem.
A teraz konkrety jak to zrobić:
Musisz ją wziąźć podstępem. Moja się na to nabrała, a wcześniej była gadka, że po ślubie.
Jest to plan średnioterminowy.
Podczas pocałunków, jak będzie odpowiednio podniecona - musisz zjechać tam ręką. Masuj jej łechtaczkę na początku przez majtki, przez spodnie. Masuj ją tam jak najczęściej, nie przestawając całować. Ten etap może być trudny bo może odepchnąć Twoją ręke.
Powiedz jej wtedy, że chcesz tylko pomasować. Ale jeżeli zrobisz to delikatnie i jak będzie podniecona nie powinna się wzbraniać. Zrobisz to powiedzmy z 10 razy (zakładam 2 tygodnie). Zakładam, że nie jest oziębła w tych miejscach więc po tych dwóch tygodniach, jej strefa erogenna między nogami będzie uaktywniona. Drugi etap to rączką na gołą cipkę pod majtki, nadal całując. Nie możesz jej jeszcze ściągać gatków, Twoja ręka w majtkach to jedyna bariera psychiczna jaką musisz u niej sforsować na tym etapie. Nie powinno być problemu jeżeli wcześniejsze masaże ją podniecały. I znowu tak przez tydzień dwa, musisz urozmaicać atmosferę, zmieniać techniki, żeby nie poczuła, że robisz to mechanicznie. Tutaj będzie możliwe doprowadzenie jej do orgazmu. Po kilku razach powinieneś wiedzieć co ją najbardziej podnieca. Poczujesz po łechtaczce jak będzie twardnieć. Kilka orgazmów i następnym razem proponujesz minetkę. Powinno być dość ciemno, żeby się nie wstydziła. Oczywiście minetkę proponujesz w taki sposób, że po prostu zaczynasz ją robić zaraz jak ją podniecisz paluszkiem. Jak już Ci się uda dojść do tego etapu dalsza cześć to już tylko formalność, przy którymś razie wyciągasz gumkę zakładasz i ładujesz. Oczywiście wcześniej nic nie mówisz, musisz ją tylko bardzo podniecić - niemal doprowadzić do orgazmu. Nie powinna się opierać bo na pewno już o tym marzyła podczas wcześniejszych orgazmów.

W moim przypadku zajęło to 4 miesiące - a miałem dziewiczy, bogobojny okaz, który wcześniej nawet nigdy się nie masturbował.

Po tym jak już dostałem co chciałem, stwierdziłem, że jest za słaba w te klocki i zostawiłem.

Pozdrawiam - Marek<< Poprzednie
1 2 Następne >>

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Czego szukają...

Autor: Pablo213, Odpowiedzi: 4

Jak ogarnąć faceta ?

Autor: alicja7895, Odpowiedzi: 1

Witam mam 14 lat i...

Autor: ANONIMOUS, Odpowiedzi: 6

Jak robić pierwszy raz???

Autor: qwer, Odpowiedzi: 8

seks + seks

Autor: gratify, Odpowiedzi: 7