Oceń: (0) (0)

rene05

, 2008-07-11 23:20:13, 2 odp

Dlaczego moje 3 letnie dziecko tak bardzo się poci?

Moje dziecko bardzo się poci i nie jest to spowodowane upałami.nawet zimą w nocy muszę go raz lub dwa razy przebierać a mieszkania nie przegrzewamy.dziwne wydaje mi się to że jak tylko sie spoci ,robi się lodowaty.tak było od pierwszych miesięcy życia.mój syn miał robione przeróżne badania które nic nie wykazały.
Czy ktoś wie czym może być takie pocenie  spowodowane?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

~aaa 2012-02-13 09:42:10

pasożyty. To one powodują większośc chorób. Czytajcie dużo na ten temat. Nie "karmcie" dzieci antybiotykami. Jak mają wysypki, zgrzytają zembami, pocą się w nocy, maja często zapalenie oskrzeli, płuc, anginy i wiele innych, na pewno glista/lamblie/owsiki. Najtrudniej pozbyć się glisty. ludzie prubują latami. Leki kupujcie za granicą przez internet (sprzedają bez recepty), bo żaden pediatra nie przepisze Wam odpowiedniej dawki. U osób starszych - skurcze mięśni, osad na zembach, brzydki zapach z ust, zesztywnienie kręgosłupa, krosty, po latach zawały i nowotwory.
Nie jedzcie tatara, połsurowego mięsa. Na tasiemca Niclosamid - Yomesan. Osoby otyłe też mają takiego lokatora. Suplementy, witaminy które kupujecie wchłanane przez pasożyty i pozwalacie im rosnąc i rozmnażać się. Możecie robić badania kału naście razy , a i tak nic nie wyjdzie....
Podam Wam dobry, naturalny przepis na lamblie/ prawdopodobnie na lamblie/ tak było napisane w necie. Moje dzieci po tym mniej chorują.
Czosnek POLSKI. 20-30 główek (20 starczy na 1 dziecko) obieramy, rozbijamy , np tłuczkiem - nie musi byc mocno. Do słoika i zalewamy cały sokiem z kiszonych ogórków. Odstawiamy na 10 dni w ciemne chłodne miejsce i podajemy dzieciom (dorośli też mogą pić lub zjadać główki czosnku ze słoika) 10 ml. przed snem. Malutkim dzieciom 5 ml. Jest to bardzo niedobre i mocne. można trochę rozcieńczyć z wodą. Czasami sok zabarwia się od czosnku na ciemniejszy kolor. To nic nie szkodzi. musi stac w chłodnym miejscu cały czas, byle nie ostatecznie może być lodówka. Dla osób dorosłych rewelacyjne efekty oczyszczania organizmu daje ssanie oleju. Czytajcie w necie.

Oceń: (0) (0)

Joerg 2008-07-15 14:27:14

Należy sprawdzać temperaturę ciała kilka razy dziennie ( 8:00; 12:00;16:00 i 20:00 - czas w przyblizeniu do 15 min.)Możliwe,że organizm reguluje ciepłotę poceniem.Po tygodniu pomiarów proszę o zgłoszenie danych na e-mail: [email protected]nona.pl.Pozdrawiam-Jerzy.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Potrzebuję rady !

Autor: ~Alicja, Odpowiedzi: 10

Czy mam chorobę sierocą?

Autor: brzoska93, Odpowiedzi: 4

Dlaczego boli mnie noga?

Autor: bartik, Odpowiedzi: 9

Czy noga bedzie mnie...

Autor: bartik, Odpowiedzi: 2

Co wywołuje lambliozę?

Autor: Miles Teg, Odpowiedzi: 2