Oceń: (0) (0)

wers125

, 2008-07-02 00:26:24, 1 odp
Tematy: zaburzenia

Jak leczyć uporczywy ból nóg - stóp i podudzi?

bóle zarówno wysiłkowe jak i spoczynkowe
nasilają się pod wpływem nikotyny
uczucie palącego bólu i zaburzenia równowagi

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

Joerg 2008-07-09 12:01:23

Przyczyna jest znana-nikotyna.Powoduje zwężenie naczyń i zaburza krążenie.Zmniejsza dopływ tlenu do mózgu i przez to powoduje zawroty głowy i zaburzenia równowagi.Wniosek?-wyeliminować źródło zaburzeń.Nie jest to łatwe,ale wielu ludziom się udało.Pozdrawiam-Jerzy.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Co polecacie na trądzik?

Autor: kaemic, Odpowiedzi: 7

Witam mam pytanie mam...

Autor: lmessi10, Odpowiedzi: 2

PomocY!!!! ??

Autor: xxxjas, Odpowiedzi: 4

Problem z pęcherzem....

Autor: yaseon, Odpowiedzi: 1

Jaka jest przyczyna...

Autor: Sandra289, Odpowiedzi: 3