Oceń: (0) (0)

Broadway

, 2008-06-18 13:20:53, 2 odp

Trojan, reklamiarz??

Od jakiegoś czasu mam na kompie jakiegoś (podejrzewam) trojana. Mianowicie, za każdym razem gdy otwieram jakikolwiek folder wyskakuje komunikat: "Attention, [moja nazwa]! Some dangerous trojan horses detected in your system. Microsoft Windows XP files corrupted. This may lead to the destruction on important files in C:WINDOWS. Download protection software now! Click OK to download the antispyware. (Recommended)    


Mianowicie do wyboru jest tylko TAK lub NIE i czy wezmę jedno czy drugie otwiera się strona, która rzekomo skanuje mój komputer i wykrywa w nim trojany i malware (a nie robi tego żaden inny program. Potem pobiera się program (to już jako akt desperacji), żeby dowiedzieć się, że wyszukane w nim wirusy, trojany, malware można usunąc tylko przy zakupie jego pełnej wersji i wyskakują sumki w dolarach na stronie download... Szkoda słów... Czy ktoś miał taki problem? A, więc czy rzeczywiście mój system jest "chory" czy mam robala, który "zmusza" mnie do zakupienia programu? Z góry uszanowanie dla osoby, która pomoże mi pozbyć się tego "syfu".

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

tomizvip 2010-02-01 17:30:51

trzeba zainstalowac malwarebytes i arcavir

Oceń: (0) (0)

daidek 2008-07-06 17:50:09

Miałem kiedyś ten sam problem ale odkąd mam Kasperky'iego wszystko jest w porzadku. Pobierz sobie wersje 30 dniową i zrób skanowanie. Najlepiej by było gdybyś wykupił licencje (klucz).

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Proszę pomóżcie mi...

Autor: LOLZ12345, Odpowiedzi: 2

Co zrobic zeby nie...

Autor: ~ziom, Odpowiedzi: 14

seks seks2

Autor: ~marole, Odpowiedzi: 7

prawa...

Autor: ~Brincias, Odpowiedzi: 2

Posiadam adres ip...

Autor: robert66, Odpowiedzi: 5