Oceń: (0) (0)

gooosiaaa3

, 2008-05-24 20:40:51, 2 odp
Tematy: tabletki

Czy środki rozkurczowe sa bezpieczne?

Mam 15 lat i bardzo czesto biore leki rozkurczowe tj. No-Spa (1-2 tabletki dziennie) z powodu bolów brzucha. Slyszalam gdzies, ze jest to niezdrowe dla organizmu. Jakie moga byc skutki uboczne tak czestego przyjmowania tego leku teraz i w przyszlosci?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

Big.Shot 2009-03-11 17:21:23

Drotaweryna, ktora jest substancja aktywna NO-SPY moze powodowac klopoty z watroba (wlaczajac zapalenia). Rzadko, ale trafiaja sie problemy z  nieregularna praca serca. Jako mloda osoba powinnas oszczedzac ten organ, bo jeszcze wiele toksyn bedzie musiala przefiltrowac ;)  Proponuje udac sie do ginekologa i zapytac, jak inaczej mozna zaradzic bolom menstruacyjnym. Jesli natomiast Twoim problemem sa bolesne wzdecia - to wybralas nie ten lek co trzeba. Pamietaj! Faszerowanie sie sie farmakologia zadnemu organizmowi na dluzsza mete nie wychodzi na dobre.

Prezenty 11 minut temu

Zobacz też: Co kupić chłopakowi na święta?
Oceń: (0) (0)

dominisia0104 2008-06-08 10:35:50

ja kiedys mialam problem z bólem brzucha. kazdy lekarz nam mowil ze to nerwica żołądka. poszlam do laryngologa i wyslal mnie na badania alergiczne. brzuch mnie bolal dlatego ze jadlam jablka ktorych nie powinnam. moze nie wiesz ze ty jestes na cos uczulona jesz to i dlatego cie tak boli brzuch??? jesli nie to moze z nerwow??? kup w aptece tabletki validol (takie miętusy) albo idz do lekarza. a o no-spie nic nie wiem ale tez ja bralam.
mam nadzieje ze pomoglam :):):)

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Skad po kazdym nawet...

Autor: BOZENA1355, Odpowiedzi: 2

Jak korygowac wadę...

Autor: SylwiaK1011, Odpowiedzi: 2

Borelioza nadal?

Autor: superasia, Odpowiedzi: 1

Ciągle bym jadła...

Autor: fotoplastikoN, Odpowiedzi: 2

Guzek w pochwie, czy...

Autor: Justme_, Odpowiedzi: 6