Oceń: (1) (0)

suuzi12

, 2008-05-22 15:33:22, 3 odp

Nie mogę spać przez...psa! Co robić?

Moi sąsiedzi to małżeństwo z dzieckiem i babcią oraz drugi syn tej babci. Ten 2 syn jest troche niespełna rozumu tzn chodzil do szkoły specialnej jest na cos chory. Przygarnął 2 psy- Reksa i Pusię. Ja i moi rodzice zawsze zostawiamy siatkę w tarasie latem by komary nie wchodzily i by świeże powietrze dopływało. Ale tuż pod naszym tarasem sąsiad trzyma tą Pusię już od ponad 7 lat! Pusia nigdy nie wyszła ze swojej 1 na 3 metry zagrody. Sąsiad wstaje w nocy o 2 i idzie uprawiać swoje ^roślinki^ a pusia cieszy się że on chodzi i wyje cały czas. Tak samo jest z reksem tylko że on miał zagrodę dalej od nas i nie było go słychać. Teraz mu ją przenieśli i co rano latem o 2 w nocy będzie nas budzić skowyt 2 psów pod naszym tarasem! gdy prosiliśmy sąsiada by przesunął zagrode odpowiedział ze to nie jego wina. Moja mama groziła mu że zadzwoni do schroniska dla psó ale on ma to gdzieś. Gdzie mogę zadzwonić by te psy usunęli stamtąd i zabrali do schroniska? Znosiłam to od 7 lat ale dłużej nie zniosę. Czy moglibyście podać mi e-maile osób które się tym zajmują?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

MarcoKaka 2012-03-16 00:46:48

Każdy ma prawo do swojego życia-jeśli pies jest na terenie właściciela to cóż możesz

Oceń: (0) (0)

psiara 2009-12-20 21:07:44

Mam podobną sytułacje tyle że pies mojego sąsiada biega po naszym ogrodzie!!!Moja mama chce zadzwonić na policje(i podobno wtedy ma ogromne kłopoty)i ja też bym tak zrobiła:)

Oceń: (1) (0)

aga11 2008-05-23 11:14:51

 Witam,
   Prawdę mówiąc, pisząc swoją odpowiedź, dużo nad nią myślałam. Myślałam nad sposobem, w jaki mogę Ci pomóc. Przyszło mi do głowy coś takiego:
   powiedz sąsiadowi, że jeszcze jeden dzień (góra dwa), a jego psy będą wyć tak jak zawsze, to zadzwonisz już do schroniska.
 Wszystko zależy od tego, w jakiej miejscowości mieszkasz, przy jakim najbliższym mieście. Wtedy będę mogła podać Ci numer do schroniska dla psów. Chyba że już masz numer, tylko nie możesz zadzwonić. Powiedz tak sąsiadowi, ja bym tak zrobiła. Napisz mi o swojej miejscowości na mój e-mail ok? Oto on: [email protected]
Odpisz tam, a Ci pomogę, dobrze?

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Co lepsze dla psa?...

Autor: ba233, Odpowiedzi: 0

JAKIE ZNACIE IMIONA...

Autor: anezaq, Odpowiedzi: 20

Co to za rasa psa?

Autor: krycholl, Odpowiedzi: 11

Pytanie skierowane...

Autor: Tofifee, Odpowiedzi: 5