Oceń: (0) (0)

Moniusz

, 2008-05-10 14:25:59, 3 odp
Tematy: zapalenie, wszystko

Krew w stolcu ?

Od pewnego czasu męcz mnie biegunka.. w dodatku pojawiła się tam krew- czerwoniutka jak z rany..i czasem śluz - jak od ślimaka, wszystko było by w porządku ale cokolwiek zjem od razu lecę do kibelka bo mnie od razu czyści. Nie trawię wszystkich pokarmów - cebuli , sałaty, pomidorów.. W dodatku w pracy odczuwam momentami silne bóle w dole nadbrzusza. Do jakiego specjalisty mam się z tym zgłosić ... czy to moze byc zapalenie jelita lub wrzody ?? i czym to grozi ? w sumie nie chudnę, martwię się o tą krew ...jeszcze w jakąs anemię wpadnę 

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

arvena 2012-08-29 16:46:15

To chyba do gastrologa trzeba. Tu masz linki do specjalistów: http://www.favore.pl/cat201120_gastrolodzy.html

Oceń: (0) (0)

~Bluzka81 2012-08-28 22:38:28

Moja mama miała często problemy z biegunką. Biedna męczyła się czasem nawet po kilka dni. W końcu postanowiłyśmy znaleźć jakiś skuteczny środek, który nie tylko zahamuje biegunkę w danej chwili, ale również będzie zapobiegać kolejnym. Myślę, że nam się udało. Przeglądając różne strony w internecie trafiłyśmy na Firmę CaliVita. Kupiłyśmy preparat "AC-Zymes". Jest to produkt, który zawiera bakterie Lactobacillus acidophilus, wykazujące wszechstronne działanie i aktywnie zwalczające patogeny, które dostały się do naszego układu pokarmowego, powodując m.in. biegunkę.
Od czasu stosowania tego preparatu mama nie ma już tego typu problemów. "AC-Zymes" pozwala jej zachować normalną florę jelit, eliminacje substancje szkodliwe dostające się do przewodu pokarmowego oraz zapobiega zaburzeniom procesów trawienia. Polecam ten produkt każdemu, kto ma tego typu problemu.
Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/AC-Zymes-2-mld-flory-100-kaps./129

Oceń: (0) (0)

pnawrocki 2008-06-13 09:28:51

Objawy mogą wskazywać na zapalenie jelita. Jeżeli objawy nie ustępują po 1 - 2 dniach stosowania diety to konieczna jest wizyta u lekarza. Przyczyn i rodzajów zapalenia jelit jest dużo, więc tak na szybko nie da się określić rozpoznania. Krwawienie czasami towarzyszy zapaleniu jelita a czasami jest objawem wtórnym do biegunki. Dłużej utrzymująca się biegunka prowadzi do odwodnienia i ciężkich zaburzeń, może być groźna dla życia. Szczególnie u małych dzieci biegunkę należy traktować poważnie.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Czy są jakieś...

Autor: mania30, Odpowiedzi: 1

Dlaczego podczas...

Autor: agatusia147, Odpowiedzi: 1

Co to za tabletki...

Autor: patrycja.holas, Odpowiedzi: 1

Czy skrzepy krwi...

Autor: ania100, Odpowiedzi: 4

Bol spowodowany...

Autor: ewelinared, Odpowiedzi: 2