Oceń: (0) (0)

Monik

, 2008-04-25 12:02:42, 2 odp
Tematy: transport

Czy firma może zawieźć bez zezwoleń zuż.akumulat.,świetlówki do kol.posiadacza odpadów?

Witam,


Mam wątpliwości w kwestii zgody na transport odpadów niebezpiecznych-firma chce przekazać (sama zawieźć) zużyte odpady niebezp.- 10 szt.świetlówek 16 02 13*, 1 szt.akumulatora 16 06 01* do firmy posiadającej stosowne zezwolenia.Czy jest to zgodne z przepisami, czy musi mieć swoje zezwolenia??


proszę o pomoc, Monika.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

wilczynska 2008-07-12 22:20:30

Jeżeli firma sama chce zawieźć wytworzone przez siebie odpady (akumulatory, świetlówki, inne) do odbiorcy posiadającego stosowne zezwolenia, to może to uczynić bez zezwolenia
na transport odpadów.
Od 13.10.2005 r. zgodnie z art. 28 ust. 9 ustawy o odpadach: zezwolenie na transport odpadów nie jest wymagane, gdy wytwórca odpadów transportuje wytworzone przez siebie odpady.

Oceń: (0) (0)

Kika1 2008-05-19 21:14:49

bardzo mi przykro ale nie moze tego zrobić, no chyba że ma pozwolenie na transport...

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Co wymyśleć zeby...

Autor: ~Justa1, Odpowiedzi: 3

Chce założyć...

Autor: bobi74, Odpowiedzi: 2

Kiedy składać wniosek...

Autor: monika83, Odpowiedzi: 1

Jeśli w decyzji na...

Autor: Slawo, Odpowiedzi: 1

Czy Gminny Punkt...

Autor: gustawWS, Odpowiedzi: 1