Oceń: (0) (0)

Róża_2

, 2008-04-05 12:35:29, 3 odp

Rozpacz z powodu dziwnej wysypki:( czy ktos mi pomoze?

Witam serdecznie!mam straszny problem otoz od jakis 5 dni mam dziwne uczulenie na wierzchniej stronie stop najpierw wyskoczyly mi malutkie swedzace pecherzyki ktore w srodku mialy zoltawa ciecz a przy doknieciu przypominaly ziarenka ryzu pozniej noga zaczela sie czerwienic az wreszcie czyli dzis zauwazylam ze opuchlizna zrobila sie fiotetowa nie wiem zupelnie co to moze byc a dermatolodzy nie przyjmuja w wekkendy:(myslalam ze to zwykle uczulenie choc nie przyjmowaklam zadnych pokarmow ktorych nie jadlam wczesniej ani nie zmienialam kosmetykow itp tylko niedawno kupilam nowe buty ale czy to od butow moglo zrobic sie cos takiego???czy moze ugryzl mnie jakis owad?martwie sie ze to moze byc egzema co ja mowie umieram ze strachu pediatra przepisal mi antybiotyk i aoerozol oxycort.nie mam bladego pojecia i dlatego prosze a nawet blagam o jaka kolwiek pomoc:(


Zrozpaczona Rożyczka:( prosze o odpowiedz na email [email protected] z gory dziekuje

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

Arowana14 2012-09-23 19:31:14

Nie da się ukryć, że to paskustwo. Jednak nie załamujcie się, moja koleżanka miała atopowe zapalenie skóry i dziś w zasadzie nie ma po nim śladu. Także głowa do góry :)
Zastanawiacie się pewnie jakie leki brała? Otóż znalazła w sieci preparat firmy CaliVita "VirAgo", z racji iż były o nim same pochlebne opinie postanowiła go zakupić. I bardzo dobrze zrobiła! Cena też jest atrakcyjna. Wcześniej kupowała Bóg wie jakie drogi preparaty i nic nie skutkowały. Ten jednak okazał się strzałem w dziesiątkę.
Ważne jest również to, że zawiera on tylko i wyłącznie naturalne składniki dzięki czemu nie ma negatywnego wpływu na nasz organizm.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie dokonała zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Virago-90-tabl./150

Oceń: (0) (0)

MarcoKaka 2012-08-01 21:02:09

Udaj się do lekarza z tym

Oceń: (0) (0)

Joerg 2008-04-07 13:25:46

Wygląda to na zablokowanie drożności naczyń w stopach.Należy posmarować kostki i łydki środkiem o nazwie Hirudoid-gel.Jest to żel zawierający w składzie hirudynę, która rozrzedza krew i uelastycznia ścianki naczyń (czyli żył i żyłek). Reszta,zgodnie z życzeniem na e-mail.Pozdrawiam-Jerzy.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Czy ktoś z was...

Autor: ba233, Odpowiedzi: 1

Laserowa korekta...

Autor: konwalia123, Odpowiedzi: 6

Co powoduje częste...

Autor: Sylwia7, Odpowiedzi: 2

Jaki macie charakter?

Autor: KrzysztofMoskal, Odpowiedzi: 3

Samobójstwo??

Autor: suuzi12, Odpowiedzi: 3