Oceń: (0) (0)

Rosa

, 2008-02-05 11:51:55, 1 odp

Czy podczas miesiączki mogę przejśc zabieg wycięcia migdałków?

Witam!


Za kilka dni czeka mnie zabieg wyciecia migdałków. termin zabiegu ustalony był tak, abnym w tym czasie nie miała miesiączki, ale przez stres w pracy wszystko mi sie poprzesuwało. Z obliczeń wynika, że miesiączka zacznie mi się 1 lub 2 dnia pobytu w szpitalu. Co mam zrobić? Bardzo zalezy  mi na tym zabiegu, czekalam na niego 3 mies., mam juz dośc angin. Czy jest szansqa, że lekarze wykonaja zabieg, mimo miesiączki?


Z góry dziekuję za odpowiedź.


Rosa.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

madziula236 2008-02-05 18:25:01

Miałam usuwane migdałki podczas miesiączki i to nie jest nic " fajnego" po pierwsze jesteś narażona na krwotok podczas operacji mi zakładali zaciski ( w jamie ustnej) 3 razy podczas operacji i puszczały po drugie po operacji jestes otumaniona przez cały dzień tylko leżysz i śpisz co może spowodowac pewne niedogodności (nie wiem jak przechodzisz mięsiączke ale jeśli są bardzo bolesne i musisz braki leki przeciwbólowe to musisz skonsultować to z lekarzem)
Jeśli miałabym ci radzić to lepiej poczekaj te kilka dni zrób ten zabieg po miesiączce(jeśli jest to możliwe) ale na pewno powiedz o tym lekarzowi

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Witam! Zrobiłam sobie...

Autor: elabor51, Odpowiedzi: 2

dla dziewczyyyn.......!!!

Autor: ~jaaa, Odpowiedzi: 3

Silny ból nóg-proszę...

Autor: prusball, Odpowiedzi: 3