Oceń: (0) (0)

marta_28

, 2007-12-08 17:18:03, 3 odp

Program wspierania małych szkół? Słyszał ktoś o tym?

Nasza szkoła jest w małej miesjcości. Ktoś mi powiedział, że są jakieś programy, które pomagają w rozwoju. Najbardziej nam zależy na storzeniu laboratorium komputerowego. Chcemy, zeby nasze dzieci miały Internet i żeby nie były w tyle w porównianiu z dziećmi z większych miast.


Słyszeliście może o czymś takim.


Będę wdzięczna za pomoc

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

marta_28 2007-12-18 20:05:13

Witam,


bardzo się cieszę, że zainteresował Was mój problem. Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Wasze informacje i wskazuwki są bezcenne. Do Gablotki Szkolnej zaglądam teraz codziennie. Przejrzałam również Twoją propozycję Xenno. Wysłałam już zgłoszenie, ale do takiej Fundacji :http://www.fundacjagrupytp.pl/program_aktualnosci.php?catID=102


Trzymajcie kciuki za powodzenie moich planów.


Mam nadzieję, że moje dzieciaki wreszcie nie będą czuły się gorsze.


Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam.

Oceń: (0) (0)

jozly 2007-12-13 23:04:46

O pracownię komputerową należy zabiegać przede wszystkim w Kuratorium. Od 10 lat działa program zaopatrzenia szkól w komputery, więc i te małe w końcu dostaną porządny sprzęt. Można też dokładnie przejrzeć informacje w Gablotce Szkolnej , gdzie stale są publikowane informacje o konkursach i projektach dla szkół. Często w koszty projektów i grantów można zaliczyć zakup sprzętu komputerowego i medialnego. Obecnie trwa realizacja projektu Centra Kształcenia na Odległość na Wsiach, którego celem jest stworzenie 379 współpracujących ze sobą Centrów,  zlokalizowanych na wsiach na terenie całej Polski. Kilkudziesięciu milionowy budżet projektu przeznaczony jest na uruchomienie Centrów Kształcenia wyposażonych w nowoczesny sprzęt komputerowy umożliwiający naukę online osobom z terenów wiejskich, w tym osobom niepełnosprawnym, które będą miały do dyspozycji najnowocześniejsze narzędzia umożliwiające i wspomagające pracę z komputerem. Link znajduje się tutaj.

Oceń: (0) (0)

xena2 2007-12-11 22:03:10

Są takie programy, ja słyszałam, że TP robi coś, co mogłoby Wam pomóc. Nie znam szczegółów, proponuję poszukać informacji na stronie www.tpdzieciom.tp.pl Powodzenia!

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Czy nauczyciel ma...

Autor: czllllasaas22, Odpowiedzi: 3

gdzie jest szkoła...

Autor: ~Angel1kcanimals, Odpowiedzi: 5

Szkoła

Autor: ~Dominik, Odpowiedzi: 1

Biologia

Autor: yhym, Odpowiedzi: 1

Na jakich kierunkach...

Autor: Edwards, Odpowiedzi: 2