Oceń: (0) (0)

ash

, 2017-05-19 11:15:16, 2 odp
Tematy: zdanie, komputer

Jaki polecacie program do zarządzania projektami?

Potrzebuję prostego, taniego, dostępnego online narzędzia do zarządzania projektami. Zależy mi na sprawdzonym narzędziu. Głównie będzie wykorzystywane do zarządzania pracą ludzi, ich czasem.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

kotnadia 10 miesięcy temu

A jaki program wykorzystujecie do księgowania? Ja ostatnio czytałam tutaj https://www.taxomatic.pl/post/jak-wybrac-najlepszy-program-ksiegowy-jednoosobowa-dzialalnosc o plusach programu Taxomatic. Muszę go koniecznie wypróbować, księgowanie w firmie powinno być proste i niedrogie.

Oceń: (0) (0)

xcaterine 2017-05-26 10:30:15

Ja pracuje w firmie IT gdzie jest zatrudnionych kilkanaście osób. My bardzo długo szukaliśmy programu do zarządzania projektami, który spełniałby nasze oczekiwania. Większość programów była zbyt skomplikowana albo była mega droga. Testowaliśmy bardzo wiele programów, ale finalnie najlepszy okazał się polski program http://pmcompass.pl/. Jak na razie wszystkim pracownikom bardzo odpowiada, nie jest trudny w obsłudze, a najważniejsze jest to, że posiada wszystko co nasza firma potrzebuje do zarządzania projektami. Jest również dostępny z przeglądarki i niedrogi (od 39 zł za miesiąc).

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Hej planuje założyć...

Autor: Biznesplan, Odpowiedzi: 1

gdzie mieszka...

Autor: movies, Odpowiedzi: 5

Czy mogę założyć...

Autor: mrgeo, Odpowiedzi: 1

Jak otworzyć sklep...

Autor: Wiolasz5, Odpowiedzi: 2

Jak założyć własny...

Autor: iwonnabe1, Odpowiedzi: 3