Oceń: (0) (0)

Adrasteia

, 2013-12-09 13:34:48, 2 odp
Tematy: karmienie psa

Jak najlepiej karmić szczeniaka?

Mam 9 tygodniowego boksera. Czy można mieszać karmę suchą z gotowanym? Pisio jest na suchej namaczanej plus kilka kulek suchych bo ładnie gryzie. Ale chciałabym mu gotować, tylko wtedy raczej nie otrzyma wszystkich odpowiednich składników jakie w karmie. Słyszałam, że sucha karma skraca psu życie?? Czy mogłabym dawać mu 3 razy dziennie suchą i raz gorowane? Czy to mogłoby rozregulować jego system trawienny? Każdy mówi co innego, jedni że mieszać, inni że absolutnie nie.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

~doska99 2016-03-30 11:27:46

ważne jest żeby przy wyborze karmy zwracać uwagę na jej skład , np świetny naturalny sklad mają karmy z Doctor Dog, sama je kupuje juz kawał czasu

Oceń: (0) (0)

AnnaMyk 2014-01-26 12:26:26

Ja nic nie słyszałam o tym, żeby sucha karma skracała życie:) Pies ma zęby i gryżć musi dla zdrowia, a gryzie się kości i suchą karmę własnie... Mam 2 psy, jedzą suche i hulają zdrowo, że ho ho.
A co do karm dla szczeniaków typowo, to polataj po zoologicznych, czy w necie po dobrych firmach typu: http://www.krainapupila.pl/karmy-josera.html i czytaj co tam mają konkretnie dla wieku Twojego psiaka.

:)

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

hej mam pytanie za...

Autor: Bernadeta, Odpowiedzi: 2

jak mam zrobic dobrze...

Autor: jowow, Odpowiedzi: 3

gdzie tanio kupić...

Autor: sylwia134, Odpowiedzi: 3

Jak zapomnieć?

Autor: oem1ON1, Odpowiedzi: 9

Dla czego mój kot...

Autor: PawełK, Odpowiedzi: 3