Oceń: (0) (0)

pampaer

, 2013-08-28 13:16:15, 2 odp

Zwykły czy piorący?

Do dej pory mieliśmy zwykły odkurzacz ale nawalił i trzeba nowy. Rozważamy zakup piorącego, ale czy jest skuteczny, czy lepiej liczyć na siłę własnych rak?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

Kalimba 2014-04-10 18:50:11

A to zalezy czego potrzebujesz?masz takie wykładziny że potrzebny Ci piorący czy zwykłe podłogi. Sądze że jak przeczytasz sobie to http://www.electro.pl/poradnik-zakupowy-Ktory_odkurzacz_bedzie_odpowiedni_3F,a-18 to łatwiej bedzie Ci podjąć decyzje. Bo wiadomo takie sprzęty powinniśmy wybierać według naszych potrzeb.

Oceń: (0) (0)

lalunia2 2013-08-29 11:36:50

Jego wadą na pewno jest to,że jest większy i cięższy niż zwykły odkurzacz. Poza tym sporo czasu zajmuje samo przygotowanie urządzenia do pracy. Na koniec oczywiście trzeba go jeszcze umyć i osuszyć. Zwykły odkurzacz nie zatrzymuje wielu drobin w których żyją i rozmnażają się roztocza. Skuteczną zaporą jest woda. Dla osób mających alergię polecam odkurzacz piorący i dla wszystkich, którzy nie lubią prać dywanów i wykładzin zwykłą szczotką do dywanów i to na dodatek ręcznie. Taki odkurzacz to również dobra profilaktyka dla zdrowych osób. http://www.megamarket.com.pl/odkurzacze

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

gdzie kupowaliście...

Autor: menfis, Odpowiedzi: 7

gdzie kupowaliście...

Autor: menfis, Odpowiedzi: 7

Ręczniki do łazienki...?

Autor: pampaer, Odpowiedzi: 7

Czy BIG Piaskownica...

Autor: piotrlisek, Odpowiedzi: 0

Cz y bukowy blat...

Autor: kasia79, Odpowiedzi: 2