Oceń: (0) (0)

miczuxxx

, 2012-10-19 23:06:42, 2 odp
Tematy: studniówka

Witam ;) W tym roku czeka mnie studniówka i...

wypadałoby z kimś przyjść.
Nie jestem typem podrywacza :P Raczej bardzo nieśmiały.
Rzecz w tym, że chciałbym zaprosić którąś ze swoich koleżanek z klasy, ale mam co do tego pewne obawy.
Jest taka jedna, Eliza, to moja dość dobra koleżanka, często gadamy, jest spoko i to właśnie ją chciałbym zapytać w pierwszej kolejności. Moje pytania to:
-Na ile wcześnie powinienem ją zaprosić, czy teraz, połowa października (studniówka na początku lutego) to nie jest za wcześnie? Jeśli zrobię to za wcześnie to co sobie pomyśli? Czy to jest ewidentna oznaka tego, że "nie umiem sobie znaleźć dziewczyny i chcę sobie zaklepać kogokolwiek by się zabezpieczyć i mieć spokój"?
- Jakimi słowami powinienem ją zaprosić? Dodam, że między nami są tylko relacje czysto koleżeńskie, raczej nie liczę na nic więcej. Rozumiem, że zaproszenie przez facebooka czy ogolnie internet odpada?
- Czy istnieje możliwość nastania jakiejś niezwykle krępującej sytuacji, bo ona być może zupełnie się nie spodziewa, że ja mógłbym ją zaprosić? Czy grozi mi ośmieszenie?

No to tyle ;) Prosiłbym jeśli łaska o powstrzymanie się od odpowiedzi osób, które chciałyby tylko napisać coś w stylu "co z Ciebie za facet" itd. :P
Za resztę byłbym Wam bardzooooo wdzięczny ;)

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (1) (0)

babel01 2012-10-25 09:49:59

Zapytaj jak najszybciej póki ona jeszcze nikogo nie zaprosiła i nie zapłaciła za niego.
Zapytaj czy ma partnera na studniówkę jeśli nie to czy nie poszła by z tobą się pobawić. Im prościej tym lepiej. Nie kombinuj za dużo.

Oceń: (0) (0)

totenton 2012-10-22 11:58:44

NIe to nie jest oznaka że nie możesz sobie nikogo znaleźć, na każdej studniówce na jakiej byłem a kilka ich było, osoby z klasy były razem mimo że nie były parami... oszczędza się bo za drugą osobę się nie płaci i idzie sie z kimś zawsze :P a jaka ją zaprosić... najlepiej jak w amerykańskich filmach... ja na moją studniówkę szedłem to podszedłem do jednej dziewczyny ze szkoły i powiedziałem że tego dnia mam studniówkę i chce ja zabrać... i ten wzrok zazdrosnych koleżanek :P

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Witam. Mam pewien...

Autor: wojanszwol, Odpowiedzi: 1

Mam problem...

Autor: Lenka1411, Odpowiedzi: 2

Problem z seksem!

Autor: WABISUKEXD123, Odpowiedzi: 5

Potrzebuje waszej pomocy!

Autor: MyBijaCZ, Odpowiedzi: 3

POMOCY!! Nie wiem jak...

Autor: Milka_24, Odpowiedzi: 3