Oceń: (0) (0)

pampaer

, 2012-10-18 13:34:08, 2 odp
Tematy: sytuacji

Jakie macie doświadczenia użytkując zmywarkę?


Czy możecie się podzielić swoimi doświadczeniami w trakcie użytkowania zmywarki? Na co zwracać uwagę aby było oszczędne i skuteczne mycie. Na co zwracać uwagę przy wyborze tej odpowiedniej?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

edyta77 2014-06-25 16:36:57

jak chcesz kupic sobie dobra zmywarke to lepiej sobie o tym poczytaj. Tutaj masz taki poradnik http://www.electro.pl/poradnik-zakupowy-Jaka_zmywarka_bedzie_dla_mnie_najlepsza_3F,a-10 , a jaka zmywarka bedzie dla Ciebie najlepsza musisz zdecydować sam i myślę, że ten poradnik Ci dużo pomoże

Oceń: (0) (0)

jake 2012-10-18 14:46:04

Myślę że cena zmywarki i dobry producent zapewni skuteczność zmywania i suszenia oraz niskie zużycie wody. Z mojej strony polecam zmywarki Bosch. Mają świetne filtry i programy. Niestety za opcję połowa załadunku zazwyczaj trzeba dopłacić 200-300 zł, ale nie każdemu to potrzebne. Dla mnie była ważna funkcja strefy intensywnej, która pozwala myć naczynia na jednym z koszy mocniejszym strumieniem wodnym niż na drugim. Przydatna funkcja jeśli chcemy jednocześnie umyć np. brudne garnki oraz delikatne szklanki. Mi zależało aby przede wszystkim oszczędzić czas i faktycznie jest duża oszczędność czasu no i zużycie wody się zmniejszyło za to energii zwiększyło dlatego przyda się dobra klasa energetyczna no i dla komfortu niski poziom hałasu to ten parametr oznaczony w dB(decybele) im mniejszy tym lepiej.
http://www.megamarket.com.pl/zmywarki-do-zabudowy.bosch

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

czy w biurze można...

Autor: jankal, Odpowiedzi: 0

Wstawić sobie łóżko...

Autor: penelopa, Odpowiedzi: 3

czy ktos z was...

Autor: basius, Odpowiedzi: 2

Jak usunąć Konto?

Autor: Bartek220, Odpowiedzi: 2

blat szklany

Autor: gratify, Odpowiedzi: 2