Oceń: (0) (0)

patrycja.holas

, 2007-08-01 17:09:26, 2 odp

Mam problem jestem z chłpoakiem który jest po 30 a ja mam 23 i chcem miec dziecko ?

Hej jestem z chłopakiem ktory jest ode mnie starszy ja mam 23 a on po 30 chcemy miec dziecko ale nic nie wychodzi ja jestem zdrowa miałam robiona cytologie i wszystko jes wpe z goryrzadku mam tabletki duphaston ktore musze brac bo tez mam bule miesiaczkowe ale czy biorac te tabletki moge zajść w ciaze bo staramy sie 1.5 roku i nic doradcie mi dziekuju?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

dziadek kostek 2008-09-30 11:51:42

Droga Patrycjo. NIekiedy tak bywa, że ludzie starają się i nic im nie wychodzi. Piszesz , że jesteś zdrowa. Natomiast nic nie piszesz o swoim partnerze. Czy badał jakość spermy? Czy miał przeprowadzone badania? Porozmawiaj ze swoim partnerem i WSPÓLNIE idźcie do lekarza.

Pozdrawiam
Dziadek

Ocena wyglądu 11 minut temu

Zobacz też: czy jestem ładny?
Oceń: (0) (0)

mork 2007-08-02 00:04:40

1)Cytologia nie swiadczy o tym, ze jestes zdrowa. Pozwala stwierdzieć czy jestes zagrozona rakiem szyjki macicy. Tyle. Problemy z zajściem w ciążę mogą być wynikiem np. niedrożnosci jajowodów albo PCOS (zespołu policystycznych jajników) i w tym kierunku trzeba zrobić badania.


2)przebadaj sie dokładnie pod kątem zaburzen opisanych przeze mnie wyżej. Do tego dorzuc badania hormonalne. Pozowoli to wykluczyć, ze problem lezy po Twojej stronie. Partner też powinien sie przebadac.


3)Duphaston nie ułatwia zapłodnienia. Pomaga tylko w zagnieżdzieniu sie zarodka w macicy. Jeśli np. masz problem z niedrożnymi jajowodami albo owulacją to Duphaston nie pomoze. Na zaburzenia owulacji (uwalniania komorki jajowej) sa inne leki np klomifen (jest on zawarty w tabletkach o nazwie Clostirbegyt).

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Witam. Wiem że na...

Autor: amie1992, Odpowiedzi: 2

Witam. Mam pewien...

Autor: XOXO, Odpowiedzi: 3

Brak okresu

Autor: Karolina222, Odpowiedzi: 1

Moja dziewczyna 2 dni...

Autor: DjBastek, Odpowiedzi: 3

Silny ból w klatce...

Autor: odzikowa, Odpowiedzi: 3