Ciekawy jestem gdzie w Polsce można poznać dobrych copywriterów? (autorów tekstów reklamowych)
Prowadzę firmę zajmującą się m.in. reklamą i chciałbym nawiązać współpracę z takimi ludźmi. Może znasz dobre miejsce gdzie można ich spotkać?
Jak już wspomniałem i sam o tym wiesz nie jest łatwo o solidnych copywriterów. Miałem sporą bazę adresów ludzi którzy twierdzili że są "the best".....i jak łatwo było przewidzieć były to tylko przechwałki :)
Ale wśród nich jest dziewczątko które ma duży potencjał ( w jej wypadku do działania zmusiło ja samo życie ) i wygląda na "solidną firmę" ......dlatego dałem jej namiary na Ciebie, bo takim osobom jak ona po prostu chce się pomagać :) Jeśli zgłosiła się z ofertą swoich usług dziewczyna podpisująca się mailem "Malina" to gorąco ją polecam. Gdyby okazało się że gdzieś przeoczyłeś jej maila to napisz do mnie [email protected] i podam Ci namiary na nią.
Pozdrawiam: Jacek Tyrański
Hehe Piotrze
Mam ten sam problem. W tej chwili siedzę i myślę na gwałt o kampanii reklamowej Funduszy Unijnych. Ponieważ sam mam nieco sceptyczny stosunek do Unii pomyślałem że roześlę maila z zawołaniem "POMOCY !!!" do wszystkich młodych ludzi którzy wysłali mi CV z zapewnieniami że są kreatywni, dyspozycyjni i takie tam różne ćmoje-boje. Zainteresowało sie tematem 26 osób i .....zadziałała jedna :) Fakt że się stara ( chwała jej za to !!!! ) ale pomysły ma takie sobie. No to co, Piotrze, czyżby pozostała nam tylko Stara Gwardia ? Swoją drogą jesli jestes zainteresowany tym tematem to szczegóły są do Twojej dyspozycji :).
A jeśli chodzi o "weteranów" to mam pomysł na zaktywizowanie "zgorzkniałych zgredów" ( wiek 55 + ). Może Cie to zainteresuje ???
Oj, niełatwe jest życie copywritera.
Pan Przemysław napisał, że należy szukać w Internecie, co też robię, mam ofertę współpracy na www.ententa.pl ale jeszcze nikt świetny się nie zgłosił, choć wiele osób próbowało.
Czarek poleca mi mnie samego;) Pewnie nie doczytał kto zadał pytanie.
A Wiesiek poleca mi abym sam się nauczył, też nie doczytał chyba kto napisał ten post;) Ja już jestem copywriterem, nie szukam wiedzy bo mam jej dużo i wiem gdzie znaleźć więcej:) Szukam współpracowników.
Zwróć uwagę na całe towarzystwo zajmujące się profesjonalnie NLP w Polsce. Oni tego uczą. Odwiedź strony:
Andrzej Batkohttp://www.zadajpytanie.pl/odpowiadanie/odpowiedz/ww.nlp.pl" target=_blank>http://www.nlp.pl/">www.nlp.pl
Paweł Sowa http://www.zadajpytanie.pl/odpowiadanie/odpowiedz/www.zycienamaxa.pl" target=_blank>http://www.zycienamaxa.pl/">www.zycienamaxa.pl
Mateusz Grzesiak http://www.nlppolska.pl/">www.nlppolska.pl
Albo naucz się tego w internecie od chyba najbardziej znanej w tej branży osoby - Piotra Majewskiego http://www.cneb.pl/">www.cneb.pl
Powodzenia
Wiesław Krzeczkowski
http://www.sklepnlp.pl/">www.sklepnlp.pl
ps. wiem że każdy z nich pisze i zarabia właśnie promujac się w internecie i to od lat
Pytania: << Poprzednie Następne >>