Oceń: (0) (0)

joon00

, 2007-07-10 15:58:22, 1 odp

Bol zoladka i serca?

Mam 21 lat. Jestem osobą raczej zdrową, szczupłą. Jem wszystko, w odpowiednich ilością, nigdy nie stosowałam ani nie stosuje żadnych diet, nigdy nie paliłam papierosów, alkohol pije w małych ilościach tylko okazjonalnie. Nie miałam kłopotów z przewodów pokarmowych, a nawet mam ?za dobry? metabolizm.


Jednak 2 miesiące temu przeszłam zapalenie błony śluzowej żołądka. Powodem podobnież był wirus. Przez miesiąc brałam proszki (ortanol), które bardzo zwalczały silny ból. Po ok. 2 tygodniach ? od wyleczenia- zaczęłam odczuwać ból, lecz różnie po jedzeniu bądź ból pojawiał się ?sam z siebie?.


Moją inną dolegliwością jest pojawiający się coraz częściej ból a w zasadzie kłócie za mostkiem. Odczuwam to jako ból serca. Pojawia się on w czasie spaceru, bądź budzę się z nim rano, czy także podczas siedzenia na fotelu.


Często ból serca (trwający kilka ? kilkadziesiąt minut) przechodzi w ból żołądka.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

Joanna Wichowska 2007-07-11 00:25:11

Witam


czy Pani wiąże te dolegliwości z jakimiś napięciami psychicznymi, emocjami, stresem, że pytanie dotyczy zdrowia psychicznego? Brzmi bardziej jak skutek przebytego zapalenia, może skutek uboczny silnych leków? Bardzo proszę poinformować swojego lekarza, najlepiej tego, który prowadził leczenie dwa miesiące temu i dokładnie opisać mu objawy. Jeżeli ich przyczyną jest np stres także powinien to rozpoznać- wtedy można zastanowić się nad dalszym postępowaniem


pozdrawiam

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Witam mam 15 lat. od...

Autor: darunia2307, Odpowiedzi: 1

Jak tak szybko nie...

Autor: Natka_98, Odpowiedzi: 3

Bol gardla - psychiczne?

Autor: amandanj, Odpowiedzi: 3

Jaka jest przyczyna...

Autor: Bobi87, Odpowiedzi: 2

Dlaczego boje sie...

Autor: Domini20, Odpowiedzi: 6