Oceń: (0) (0)

maluszeeeek

, 2012-01-19 15:27:36, 3 odp
Tematy: sims3

czy ktos wie z kas sciagnac simsy 3 zwierzaki ?

jezeli tak to bede mu wykupywac photoblog pro przez rok jezeli ktos ma fbl ]
blagam prosze podajcie link . moja kolezanka ma simsy i jakas podstawke i chodza jak oryginal . i ja tez chcem . po co -placic skoro mozna sciagnac ? bede systematycznie wykupywac fbl pro przez rok lub dluzej . ale pewnie nikt nie poda odpowiedzi . trudno :( czas do jutra na odpowiedz .

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

sztabantypiracki 2012-02-13 14:01:51

W związku z zamieszczonym materiałem http://zadajpytanie.pl/pyt/37672/czy-ktos-wie-z-kas-sciagnac-simsy-3-zwierzaki-, Sztab Antypiracki informuje, że o opublikowanej przez Pana treści poinformowaliśmy właściwą kancelarię prawną oraz właściciela praw autorskich.
Przypominamy, że osoby trzecie – również te z Pańskiego otoczenia (sąsiedzi, znajomi, współpracownicy), mogą poinformować policję o łamaniu przez Pana praw autorskich.
Sztab Antypiracki informuje, że uzyskanie programu komputerowego (gry komputerowej) bez licencji (bez zgody podmiotu uprawnionego) – np. jego ściągnięcie lub instalacja w komputerze – w celu osiągnięcia korzyści majątkowej podlega odpowiedzialności karnej w postaci kary pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Sprawca musi się także liczyć z obowiązkiem naprawienia szkody.
Podstawa prawna: art. 278 § 2 Kodeksu karnego.
Ponadto czyn taki podlega odpowiedzialności cywilnej przewidzianej w art. 79 ust. 1 ustawy o prawie autorskimi i prawach pokrewnych, w tym obowiązku zapłaty potrójnej wysokości stosownego wynagrodzenia (opłaty licencyjnej) – jeśli naruszenie ma charakter zawiniony – lub podwójnej wysokości, jeśli jest niezawinione a także wydania uzyskanych korzyści.


Policjanci z Otwocka w jednej chwili wkroczyli do kilkudziesięciu mieszkań osób podejrzanych o piractwo. Zabezpieczono 40 komputerów stacjonarnych i laptopów. Właściciele są przesłuchiwani – grożą im dwa lata więzienia. http://sztabantypiracki.pl/pl/aktualnosci/pokaz/231
Bądź bezpieczny. Audytuj oprogramowanie, więcej informacji znajdziesz na stronie www.reo.org.pl i http://zrobtosamo.pl/firma/dostawcy.php

Oceń: (0) (0)

MarcoKaka 2012-01-19 16:34:01

Też się pod tym podpisuje

Oceń: (0) (0)

maluszeeeek 2012-01-19 15:32:24

photoblog pro oferuje ;d

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Tematy: sims3

Pytania: << Poprzednie Następne >>

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Chcę ściągnąć GG na...

Autor: natka2800, Odpowiedzi: 2

Co mógłbym dostać pod...

Autor: dawid12341, Odpowiedzi: 3

da ktoś jakieś konto...

Autor: ania99, Odpowiedzi: 8

Poszukuję instrukcji...

Autor: rybkaryb, Odpowiedzi: 2

Ściągnełam 51 partów...

Autor: ~Lola, Odpowiedzi: 1