Oceń: (0) (0)

Ewa3

, 2011-10-11 20:16:33, 1 odp

WIELKA BRYTANIA-Zjednoczone Królestwo Wielkiej...

Brytanii i Irlandii Północnej, jest państwem położonym w północno - zachodniej Europie na Wyspach Brytyjskich. Wody oblewające Wyspy Brytyjskie to Ocean Atlantycki i Morze Północne. Stolicą kraju jest Londyn. Językiem urzędowym jest język angielski. Podstawową jednostką monetarną jest funt szterling. Państwem sąsiadującym z Wielką Brytanią jest jedynie Irlandia.

turystyka
Do Wielkiej Brytanii turystów przyciąga nie tylko piękny krajobraz, ale również wspaniałe miasta przesiąknięte historią, urocze parki narodowe, w których można napotkać miejsca o niezwykłej urodzie, ogrody miejskie i przepiękne atlantyckie plaże. Wielka Brytania jest państwem wielonarodowościowym. Odzwierciedla się to w zróżnicowaniu kultury i obyczajów w poszczególnych regionach.

rolnictwo...
Rolnictwo, którym trudni się tylko 2% ludności zawodowo czynnej, zaspokaja około 50% potrzeb żywnościowych kraju. Na wschodzie przeważają grunty orne, na zachodzie - pastwiska. Uprawia się głównie pszenicę, jęczmień, ziemniaki oraz buraki cukrowe. Rolnictwo jest coraz bardziej zmechanizowane. Głównymi zwierzętami hodowlanymi są: owce, bydło, trzoda chlewna i drób. Rybołówstwo brytyjskie reprezentuje wysoki poziom, mimo to ubożenie łowisk oraz coraz silniejsza konkurencja zagraniczna powodują powolny upadek rybołówstwa morskiego.


Wyniki

Komentarze do pytania

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

iwona2020 2011-12-04 01:51:18

Witam. Z ciekawości spróbowałam zarabiać przez internet wchodząc w link jakiegoś użytkownika. Mogę w 100% polecić ten sposób, mimo że tak jak pisali nie zarabiam 20 tys zł miesięcznie, ale 1000 zł uzbierać można. Jest to dobry sposób na dodatkowe dochody. Możecie sprawdzić to sami: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=291388 .Wystarczy że spróbujesz się na niej zareklamować oraz zostawisz włączony baner dzięki któremu dostajesz punkty, które na koniec miesiąca zmieniają się w pieniądze. Nic się za to nie płaci a samo zarabia. Polecam :)

Oceń: (0) (0)

ellenlove 2011-10-21 11:24:18

cześć
Nazywam się Ellen Johnson
Widziałam dzisiaj swój profil i stał się tobą interesuje, i będzie również wiedzieć, jak wam więcej, i chcę Ci wysłać e-maila na mój adres e-mail tak Mogę dać ci moje zdjęcie, aby wiedzieć, z kim i am.Here jest mój adres e-mail ([email protected])
Wierzę, że możemy przenieść tutaj! Czekam na Twój mail na mój adres e-mail powyżej.
Ellen.
(Pamiętaj, na odległość lub kolor nie ma znaczenia, ale wiele spraw miłości w życiu)
proszę o kontakt tutaj


[email protected]


Hello
My name is Ellen Johnson
i saw your profile today and became interested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send an email to my email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my email address ([email protected])
I believe we can move from here!I am waiting for your mail to my email address above.
Ellen.
(Remember the distance or color does not matter but love matters alot in life)
please contact me here


[email protected]

Tak odpowiadali inni

MarcoKaka 2012-05-07 02:45:15

TAK

NIE

Dodaj komentarz do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Cześć Niedawno...

Autor: natka3006, Odpowiedzi: 3

Czy chciałbyś uzyskać...

Autor: g7p, Odpowiedzi: 0

uprawiacie sport?

Autor: niezapominajkaa, Odpowiedzi: 13

Jak dostaćdotacje na...

Autor: martynka86, Odpowiedzi: 1

Jak założyć firmę?

Autor: mrgeo, Odpowiedzi: 3