Oceń: (0) (0)

Dr4g0n

, 2011-08-01 15:55:24, 3 odp
Tematy: pytania

Kto ma serial do photoshopa cs5.1 z góry dzięki

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

MarcoKaka 2012-02-06 15:44:05

Poszukaj w internecie

Oceń: (0) (0)

sztabantypiracki 2012-02-06 14:32:13

W związku z zamieszczonym materiałem http://zadajpytanie.pl/pyt/35290/kto-ma-serial-do-photoshopa-cs51-z-gory-dzieki, Sztab Antypiracki informuje, że o opublikowanej przez Pana treści poinformowaliśmy właściwą kancelarię prawną oraz właściciela praw autorskich.
Przypominamy, że osoby trzecie – również te z Pańskiego otoczenia (sąsiedzi, znajomi, współpracownicy), mogą poinformować policję o łamaniu przez Pana praw autorskich.
Sztab Antypiracki informuje, że osoba posiadająca, przechowująca lub wykorzystująca urządzenia lub ich komponenty, służące do usuwania lub obchodzenia technicznych zabezpieczeń przed odtwarzaniem, przegrywaniem lub zwielokrotnianiem utworów (muzyki, filmów lub oprogramowania, w tym gier komputerowych) podlega odpowiedzialności karnej przewidzianej w art. 118 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, tj. karze grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.
Podstawa prawna: art. 118 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Ponadto osoba, która usuwa lub obchodzi techniczne zabezpieczenia przed dostępem, zwielokrotnianiem lub rozpowszechnianiem utworu (w tym: muzyka, film, program komputerowy, gra komputerowa) w celu bezprawnego korzystania z utworu musi się liczyć z odpowiedzialnością cywilną przewidzianą w art. 79 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, tj. obowiązkiem zapłaty potrójnej wysokości stosownego wynagrodzenia (opłaty licencyjnej) – jeśli naruszenie ma charakter zawiniony – lub podwójnej wysokości, jeśli jest niezawinione a także wydania uzyskanych korzyści.
Podstawa prawna: art. 79 ust. 1 w zw. z art. 79 ust. 6 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Policjanci z Otwocka w jednej chwili wkroczyli do kilkudziesięciu mieszkań osób podejrzanych o piractwo. Zabezpieczono 40 komputerów stacjonarnych i laptopów. Właściciele przesłuchiwani – grożą im dwa lata więzienia. http://sztabantypiracki.pl/pl/aktualnosci/pokaz/231
Bądź bezpieczny. Audytuj oprogramowanie, więcej informacji znajdziesz na stronie www.reo.org.pl i http://zrobtosamo.pl/firma/dostawcy.php

Oceń: (0) (0)

nigraS 2011-08-01 18:16:04

Poszukaj na ruskich forach - tutaj nikt nie powinien konkretnej odpowiedzi Ci udzielić.

--
Pozdrawiam,
nigraS
www.zarabiaj.1pps.pl

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

corel x3

Autor: oem1ON1, Odpowiedzi: 3

Jak odblokować...

Autor: Martyna051993, Odpowiedzi: 1

Dlaczeo nie mogę...

Autor: piesek85, Odpowiedzi: 4

W jakim programie...

Autor: zaza, Odpowiedzi: 3

Jaki jest najbardziej...

Autor: kalandyk88, Odpowiedzi: 1