Oceń: (0) (0)

rakoni

, 2011-05-07 18:08:20, 1 odp
Tematy: trudneprzygnebienie, myśli, życie, co, robić?

co Byście zrobili na moim miejscu?

dybyście mieli takie problemy jak ja.
1.Mam w nasieniu bakterie tzw gronkowca zlocistego,lecze się ale podobno nie da sie go calkiem wyleczyć.Mam22 lata, a nigdy nie mialem dziewczyne,bo przez ta chorobe moje funkcie seksualne nie są ok,przez tego gronkowca,cierpialem na zapalenie prostaty(ktora nadal jest lecz w mniejszym stopniu) i na zapalenie pecherza moczowego,ktorego skutki odczowam do dziś, najgorzej jest gdy jest zima to juz wgl,jest przewalone.
2. Mam trodzik na twarzy i na klacce piersiowej, nie jest on rozlegly,ale są to pojedyncze krosty a nieraz robią sie takie bąble z ropą,z tego co mi wiadomo ze ma to związek z bakteria gronkowca.
3.Cierpialem na depresje, w związku z tą chorobą,bo zachorowalem jak miałem 14 lat, a dopiero w wieku 20 lat zaczolem sieleczyc, bo wczesniej chodzilem po lekarzach a nie wiedzieli co mi jest,dopiero gdy chcialem się zabić to postanowilem ze za wszelką cenę, bede probowal szukac pomocy.jak juz podleczylem depresję to zauwazyłem ze cieżko z kimkolwiek nawiązać mi kontakt, a tym bardziej jak poznalem jedną dziewczyne to nie wiedzialem o czym z niąpisać,to juz jetst wogule doniczego.
4. firma w ktorej pracowalem,oskarzyla mnie (jeszcze kilka innych pracownikow)na kwote ok 50 tys, zlotych za niedobory ktore powstaly na magazynie, tam za kazdym renamentem powstawaly braki towaru a mnie to nieobchodzilo bo i tak myslalem o samobujstwie,firmamnie oskarza za to ze mialem podpisaną odpowiedzialnosc materialną i za ten towar odpowiadalem,aze pracowalem tam 2,5 roku to kwota się uzbierala.
5.ostatnia, rzecz ze smieją się zemnie w pracy,ztego ze nie mam dziewczyny, i ztego ze mam trodzik, t moja cera jest jak jest.

ja juz sam nie wiem co mam robic, czasami mnie dopada takie dziwne uczucie bezsilnnosci, beznadzieji,często rozmyslam o tym jak bylo kiedyś, gdy nie mialem problemow z zdrowiem,z tymi sprawami sądowymi,gdyby nie ta wstrętna chorobo na ktorą zachorowalemwwieku 14 lat, było by napewno wszystko inaczej...

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

sowa440 2011-05-17 11:03:57

No niestety "nieszczęścia chodza parami". Ale nie przejmuj się wszysto minie i będzie super. Musisz jedynie trochę sie wysilić. W pracy - jezeli mówisz prawde i nie masz nic na sumieniu będzie dobrze. Jesteś młody zdrowie tez sie poprawi. Można zmienić lekarza. Poszuj wiadomości w internecie-często są przydatne. Z dziewczynami - spotkasz swoją druga połowkę i ona cie zaakceptuje takiego jakim jesteś a jesteś wspaniały. Głowa do góry, po burzy zawsze świeci słońce. Zrób sobie plan działania i się go trzymaj. \troche potrwa ale będzie świetnie.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

jak pomóc osobie...

Autor: ciapek, Odpowiedzi: 3

Nie wiem jak zacząć...

Autor: monika234, Odpowiedzi: 2

Od jakiegoś czasu...

Autor: re0replay, Odpowiedzi: 3

pomocy...

Autor: ~pokrzywdzonedziecko, Odpowiedzi: 2

Możecie patrzeć na krew?

Autor: Lena155, Odpowiedzi: 20