Oceń: (0) (0)

~wojtekd9

, 2010-03-03 13:59:11, 3 odp
Tematy: stuptuty ochraniacze przeciwśnieżna zakładane na łydkę podczas wypraw w głębowy śnieg

Wyjeżdżam na początku marca w góry. W planie mamy zdobycie śnieżki, lecz "od podstawy" - nie wjeżdzając kolejką na Kopę. O czym powinniśmy pamiętać? Jak się ubrać?

Dowiedziałem się, że warto wziąć termos, stuptuty i czekoladę. Ale co z ubraniem?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

HollyFire 2011-07-18 09:59:28

Bez wątpienia odpowiedni ubiór to podstawa w takich wyprawach. Według mnie idealnie będzie spisywała się odzież termoaktywna, jest ona lekka i nie ogranicza ruchów. Do tego weź wysokie buty, bardzo dobrze w takich warunkach spisuje się obuwie taktyczne, jak na przykład Bates. Wysokie bury pozwolą zabezpieczyć kostkę przed zwichnięciem, a batesy mają dodatkowo podeszwę antypoślizgową co ułatwi chodzenie po górach.

Rozrywka 11 minut temu

Zobacz też: Opłaca się kupić CoD Black Ops?
Oceń: (0) (0)

mi2siek 2010-03-09 14:47:02

zgadzam się z nati1

Oceń: (0) (0)

nati1 2010-03-03 15:02:16

hmm sądzę ze najlepszy ubiór to " na cebulkę " , pamiętajcie o odpowiednim obuwiu, za kostki, weźcie ze sobą mapy, również te na których przedstawione szlaki, zaznaczone schroniska itd., warto zaopatrzyć się w peleryny wrazie gdyby spotkał was deszcz bo w górach pogoda jest bardzo zmienna, zabierzcie też telefony komórkowe(naładujcie baterie) i numery telefonów np. do ośrodka w którym nocujecie, dobrze by było zabrać termos z gorącą herbatą, jakiś prowiant, czekoladę, latarkę, kompas, napewno aparat by uwiecznić piękne chwile :) no cóż nie wiem co jeszcze podpowiedzieć... może np. tabletki przeciwbólowe by np. ból głowy nie popsuł wam wycieczki... Ja osobiście kocham Karpacz i również zdobyliśmy Śnieżkę nie wjeżdżając wyciągiem, naprawdę piękna sprawa! Życzę udanego pobytu i pięknej pogody!

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Gdzie można kupic...

Autor: 198, Odpowiedzi: 6

Wyjeżdżam na początku...

Autor: ~wojtekd9, Odpowiedzi: 3

zawodnik otrzymuje...

Autor: ~daria, Odpowiedzi: 2

ZIO 2010

Autor: setern526, Odpowiedzi: 1

Co zabrać ze sobą na...

Autor: ~Paulina15, Odpowiedzi: 6