Oceń: (0) (0)

~Tysia

, 2010-02-12 22:44:04, 2 odp
Tematy: zdrowie

czy branie antybiotyku kiedy jest sie zdrowym jest grozne?

nie bylam chora lecz bralam antybiotyk teraz (ok. dwa tygodnie pozniej) strasznie boli mnie brzuch chce mi sie wymiotowac i mam biegunke. Czy to skutek tego ze bralam ten antybiotyk. Jesli tak to co moge zrobic zeby te dolegliwosci ustaly?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

zgred79 2010-02-13 17:25:18

tylko idiota bierze antybiotyk jak nie musi !!!!!!

antybiotyk to zło konieczne, tzn że leczy jednocześnie szkodząc także...

na moje oko złapałaś jakąś infekcję, może przez to ze antybiotyki ci właśnie zaszkodziły, a może po prostu tak i tak byś ją złapała.... swoje musisz odchorować teraz :P

Ciekawostki 11 minut temu

Zobacz też: Mieszkacie...we Wrocławiu?:)
Oceń: (0) (0)

Herr 2010-02-12 22:47:25

Boli dlatego że pewnie nie wzięłaś leku osłonowego.
Ale po co bierzesz antybiotyki? po tym się jest słabym, i wyczerpanym.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Czego używacie?

Autor: Dżusti1, Odpowiedzi: 9

Czy można przerwać...

Autor: ksxs, Odpowiedzi: 2

Jak skutecznie...

Autor: Nasty, Odpowiedzi: 3

Jaka jest jednorazowa...

Autor: piesek85, Odpowiedzi: 1