Oceń: (0) (0)

KrzysztofMoskal

, 2010-02-05 13:50:40, 8 odp
Tematy: projekty, strefatajne, tajemnice51

Co to jest Strefa 51 i jakie tajemnice ukrywa?

Tajemnice,które ukrywają?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

~PIBfriend 2015-02-18 10:35:35

Witam
Znam jednego kolesia który zajmuje się leczeniem ludzi bioenergoterapią, u którego leczą się moi rodzice. Na jednym ze spotkań opowiedział im o tym jak kiedyś był na zjeździe osób zajmujących się tym fachem na którym spotkał się z pracownikiem NASA. Miał on przy sobie kostkę, która puszczona unosiła się w przestrzeni. Nie miała w sobie żadnego magnesu, niczego nie przyciągała. Mógł ją przesuwać w różne strony, ale został poproszony aby jej nie podrzucał bo bo miałby problem z jej ściągnięciem z powrotem. Pracownik miał także dziwną srebrną folię która była opisywana w wielu artykułach. Folia po zgnieceniu wracała do swojej poprzedniej formy. Czytając różne artykuły o porwaniach ludzi przez obcych można natrafić na opisy porwanych jak to dostawali od obcych na pokładzie spodków dziwne przedmioty które unoszą się w powietrzu czy własnie zgniatane wracają do poprzedniego stanu. Wierzę że prawda w końcu wypłynie to tylko kwestia czasu.

Ciekawostki 11 minut temu

Zobacz też: jaki macie ulubiony kolor?
Oceń: (0) (0)

~srom 2012-04-09 11:38:03

a ja cie sram

Oceń: (0) (0)

KrzysztofMoskal 2010-02-21 13:12:48

W roku 1997 światło dzienne niesamowity i kontrowersyjny film. Film trwał 2 minuty i 57 sekund i możemy w nim oglądać scenę przesłuchania obcego. Czy to jest prawda ,czy fikcja. Osoba, która wydostała kontrowersyjny film z Area 51. Osobą miał być tajemniczy Victor. Film był kręcony przez dużą szybę, nie było dzwięku. Wywiad miał miejsce w zaciemnionym pokoju, rozświetlany przez dziwną zieloną poświatę. Mogłem rozróżnić sylwetki dwóch osób, jedną był ktoś ubrany w wojskowy mundur, widać było gwiazdki na epolicie jego munduru, drugą osobą był ktoś, kto był ubrany bardziej zwyczajnie i od czasu do czasu pocierał swoje czoło. Siedzieli plecami do kamery na jednym z końców długiego stołu, który był zaśmiecony kablami, przewodami i mikrofonami. Były tam również jakieś przyrządy medyczne. Jeden z nich mrugał nieregularnie tak jakby monitorował bardzo chore serce. I była tam jeszcze, siedząca tam na jednym końcu stołu, postać posiadająca beżową skórę i wielką żarówkowatą głowę, z czarnymi oczami. Postać wyglądała jak z koszmaru sennych osób, które były porwane. W przypadku analizy dzwięku ludzie, którzy zajmują się tzw. mową na opak, twierdzą, że odwrócenie mowy Victora podczas wywiadu potwierdza jego historię i daje dodatkowe informacje na temat obcych i ich przetrzymywania w bazie wojskowej Area 51. Zawartość taśmy staje się pod koniec coraz bardziej niepokojąca. Pod koniec taśmy zauważalne jest, że obcy wpada w bardzo silne spazmy, prawdopodobnie jakiś rodzaj ataku. Usta otwierają się i zamykają, aż pojawia się na nich piana. I wtedy monitor serca zaczyna dziko podskakiwać. W tym momencie człowiek ubrany w mundur daje jakieś znaki ekipie medycznej, którzy wbiegają w kadr niosąc pomoc obcemu. Gdy medycy pomagają obcemu, taśma się urywa. Obcy wygląda, wg znawców, na Gourdosa, bardziej straszliwą odmianę szaraków, wspominaną przez tysiące porwanych. Fragment na opak: Pochodzi z Plejad. Dlaczego" odwrócona mowa" ma takie znaczenie . Została nazwana odkryciem siódmego zmysłu. Badania tego fenomenu zostały opisane jako "badania kalibru Nagrody Nobla" . Była ona przedstawiana w wielu publikacjach na całym świecie w latach 90-tych 20 wieku. Tak zwana odwrócona mowa, czyli fenomen ukrytego przekazu w odwróconych wiadomościach. Uzyskała światową sławę we wczesnych latach 80' jako tajemnicze przesłania rockowych piosenek. Od tego czasu badania nad nią znacznie się posunęły. Jeżeli ludzka mowa zostanie nagrana i odtworzona od tyłu, pomiędzy bełkotem w regularnych interwałach słychać bardzo wyrażnie oświadczenia. Oświatczenia te zazwyczaj ograniczają się do krótkich zdań i prawie zawsze są powiązane z tym, co jest mówione normalnie od przodu, jest to fakt i najprawdopodobniej jest to naturalna część naszego procesu mówienia.

Oceń: (0) (0)

KrzysztofMoskal 2010-02-08 16:00:47

Polecam dobrą stronę http://www..pn.org.pl/

Oceń: (0) (0)

KrzysztofMoskal 2010-02-08 14:19:17

Sprawa autentyczności informacji udzielonej przez Lazara nie jest rozstrzygnięta i należy przyjąć, że upłynie jeszcze dużo czasu zanim poznamy prawdę.Chodzi mianowicie o posiadanie próbki 115 .Jeżeli pierwiastek rzeczywiście istnieje jak twierdzi Lazar, w stanie naturalnym występuje w pobliżu gwiazd pozostałych po wybuchu Supernowej lub gwiazd podwujnych,a USA posiadają "tylko" ok 250 kg ,to jest wAtpliwe ,aby mógł go posiadać. Jest więcej jak pewne , że taka niewielka ilość tak bezcennego materiału cenniejszego niż całe złoto zgromadzone w Forcie Knox , jest tak skutecznie strzeżona ,że niemożliwe jest jego wykradzenie nawet drobnego okruszka. Trzeba wiedzieć ,że strefa 51 jest najlepiej strzeżonym miejscem na Swiecie.Różne żródła podają że personel bazy jest poddawany skrzętnej kontroli nie tylko przy wchodzeniu i wychodzeniu z bazy ale również wewnątrz niej ,przy przechodzeniu z jednego sektora do drugiego. Materiał: "W krainie snu". www.dokumentalne-Nathional Geographic HD - w okienko wpisać strefa 51. Mam kilka pytań: Co by się stało gdy by Statek Kosmiczny UFO rozbił by tutaj niedaleko mojego np domu to strefa 51 położyła by na tym "łapę", mnie np zlikwidowała i powiedziała bajkę izabrała wszystko? Skąd przybyli kosmici wątpie że by to było 57 bilionów km(6 lat świetlnych),tylko bardzo znaczna odległość? Skąd mieli technologię na podróż z prędkością światła,może wykorzystali tunel czasoprzestrzenny?Czy któryś z hakerów próbował się włamać , jeżeli strefa posiada komputery? Pytań może być znacznie więcej niż odpowiedzi.W tym wypadku odpowiedz punktował bym np za 100 punktów.

Oceń: (0) (0)

KrzysztofMoskal 2010-02-08 13:29:31

Strefa 51położona na dnie suchego jeziora Groom Lake 135 km na pułnocny zachód od Las Vegas .Pracowałi tam Robert Lazar i George Knapp. W strefie 51 było 20 do 30 zabitych,przechowywanych w stanie zamrożenia ciał kosmitów. Lazar miał styczność z pierwiastkiem 115,który nie figuruje w tablicy okresowej ;ten jest niemożliwy do jego wytwarzania na Ziemii, rząd posiada 250 kg.Lazar twierdzi,że 1kg jest w stanie wytworzyć energię równą energi 46 dziesięciu megatonowych bomb ( i z drugiej strony odkryli że to jest materiał po Supernowej), co tłumaczy jego zdaniem wyjątkowe środki bezpieczeństwa jakie tam obowiązują.Grupie Lazazara dwukrotnie udało się wymknąć strażnikom,za trzecim razzem jednak zostali zatrzymani przez szeryfa .Następnego dnia zamist do pracy przewieziono ich na przesłuchanie w zupełne inne miejsce .Przypomniano Lazarowi mu o złrzonej przez niego przysiędze i zagrożono poważnymi konsekwencjami .Chociaż dopuszczono go spowrotem do pracy doszedł do wniosku ,że udanie się w odizolowane miejsce na pustyni ,gdzie jego pracodawcy mogli by zrobić co tylko chcieli .Od tamtego złapania na obserwacji Lazar otrzymał jak twierdzi szereg telefonów z pogróżkami ,nawet ktoś strzelał do niego na autostradzie.Utrzymuje ,że był w posiadaniu próbki 115 , którą przemycił z bazy w niewielkich ołowianych pojemnikach.Pojazdy kosmiczne- dyski są zasilane przez reaktory antymaterii ,które tworzą lokalne pole grawitacyjne -jest to nieznana Ziemii technologia.Paliwem reaktorów antymaterii o liczbie atomowej jest pierwiastek 115. CiAg dalszy nastąpi.

Oceń: (0) (0)

gratify 2010-02-05 14:05:59

Witam,
Strefa 51: inaczej znana jako 'kraina marzen' lub snow.. Jest to amerykanska baza wojskowa, ktora powstala w 1957 roku;
(znajduje sie na poludniu stanu NEVADA)
Jaka tajemnica ukrywa:
Niestety- badania tam prowadzone sa tajemne.. nikt nie dowiedzial sie co dzieje sie tam i jesli ktos sprobowal lub chce moze zostac aresztowany i osadzony w wiezieniu (prawo strefy 51)
Straszne! ale jeszcze bardziej ciekawe! prawda?

Zdjecia satelitarne wykazaly, ze znajduje sie tam nadluzszy pas startowy (ok.9,5 km!) do czego wiec go potrzebuja?
a przestrzen powietrzna nad baza (steefa 51) uznano za najbardziej sprzezony obszar powietrzny o wielkosci ok. kraju- Szwajcarii.. (wiec najwiekszy w calych Stanach Zdjednoczonych..)

|Poczytaj na ten temat, jest.. bardzo ciekawy..

Pozdrawiam
Paula

Oceń: (0) (0)

KrzysztofMoskal 2010-02-05 13:59:46

Wiem jedno co ukrywają:tablica Mendelejewa liczy różnych pierwiastków chemicznych 100 i mają nazwy, natomiast strefa 51 dodała jeszcze 50(wszystkie nazwy są utajnione).Pierwiastek nr 115(one nie posiadają nazwy) jest odpowiedzialny za sztuczną grawitację obiektu w kosmosie.Dla czego na filmach sf ludzie chodzą w rakiecie zamiast pływać?W kosmosie przecież nie ma grawitacji.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Ktoś popyta mnie na...

Autor: anusia1054, Odpowiedzi: 1

Pomózcie po raz...

Autor: klaudias, Odpowiedzi: 1

Co to jest moment...

Autor: damianekww1, Odpowiedzi: 1