Oceń: (0) (0)

Herr

, 2010-01-24 21:22:44, 6 odp
Tematy: uczuciawdzięczność, podziękowanienuczycielka, gimnazjum, miłość

Powiedzcie o to jest, i co z tym zrobic?

Witam.
Powiedzcie o to jest, i co z tym zrobić?

Mam pytanie mam 17 lat jestem w technikum, w gimnazjum miałem Nauczycielkę od matmy która miała ok 30'tki był dość surową nauczycielką. Miałem ogromne problemy z matmą zawsze chodziłem na dodatkowe lekcje aby mi wytłumaczyła co i jak. Były tam też inne osoby na które często krzyczała miał do nich rożne pretensje. a do mnie jak do nikogo zawsze spokojnie bez marudzenia tłumaczyła dziesiątki razy pewne rzeczy, nawet jak nie Miała czasu to zawsze powiedziała co i jak. Pamiętam sprawdzian który można było raz poprawić ja poprawiałem aż 3 razy. Wszystkiego czego mnie Ona nauczyła pamiętam do dzisiaj chociaż ciężko mi idzie matma...
Może i miałem lepsze traktowanie ale nie miałem znajomość, kasy itp.

Teraz kiedy Jej już niema (jestem w innej szkole) a nawet jak była to byłem Jej bardzo wdzięczny za wszystko. Tęsknię za nią, odwiedzam Ją w gimnazjum.
Jak opowiadam innym co do Niej czuję to mówią mi że to miłość, ale Ja niewierze w miłość.
Mówi się że pierwsza miłość to tzw. szczenięca, ale ja już dawno ją przeżyłem i od tego czasu się dużo nauczyłem, wiem że uczucia nastolatków są o kant du... rozbić i że to co teraz czujemy potem będziemy wspominać z pogardą, ale ja uważam inaczej.

Zastanawiam się czy by o tym Jej nie napisać.
Napiszcie co o tym sadzicie.
Pozdrawiam.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

Funfan 2010-03-06 20:00:11

Jestem pewna, że łączy cię z nią jakaś .Pewnością jest również że to nie miłość, już prędzej ona się czuła odpowiedzialna za ciebie niż przychodziły jej na myśl jakieś świństwa:p

Oceń: (0) (0)

ROGALIK 2010-02-11 23:55:37

w nauczycielce?... potem moglo byc gorzej

Oceń: (0) (0)

TakaJednaWariatka 2010-02-11 19:11:52

ja co prawda mam 15 lat ale przeżyłam wiecej niż wiekszośc ludzi w moim wieku a co do twojego problemu to mozesz napisać jej jakis list ze dobrze tłumczyła czy cos w tym stylu ;] ale miłośc to to nie jest na 100 % :D najwyzęj zaufanie i wdzięcznosć za wiedze.

Oceń: (0) (0)

~S3S 2010-01-24 23:01:05

Lubisz ją - to wszystko. Przyzwyczaiłeś się do niej i teraz po rozstaniu tęsknisz - to jest normalne uczucie w takich sytuacjach. Nie rozumiem po co masz jej cokolwiek pisać? I dlaczego koniecznie chcesz coś "z tym" zrobić?

Oceń: (0) (0)

tureek 2010-01-24 21:39:35

Wiesz co..może być tak, że to nie jest miłość, ale bardzo głębokie zaufanie i sympatia. Jeśli czujesz, że powinieneś jej to powiedzieć - zrób tak, ja ci to odradzam, bo nie wiesz jak ona zareaguje. Może pomyśleć, że to żart, albo że na prawdę coś do niej czujesz i się tym przejmie. Znając życie powie Ci, żebyś znalazł sobie dziewczynę w swoim wieku i tak dalej :) Zrób jak uważasz. A z tymi szczenięcymi miłościami nie zawsze jest tak :) niektórzy traktują miłość poważnie ;) Powodzenia :)

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

masturbowałam sie -...

Autor: jutina44, Odpowiedzi: 6

czy dostane...

Autor: czarny11, Odpowiedzi: 2

Jak mam to powiedzieć?

Autor: ~Nieznajoma997, Odpowiedzi: 6

swędzenie...

Autor: wiadomo, Odpowiedzi: 4

Czy coś to poważnego

Autor: chepik, Odpowiedzi: 2