Oceń: (0) (0)

~XxX

, 2010-01-21 15:18:42, 4 odp

Przyjaciółka a ja chciał bym czegoś więcej........

Witam!
Mam 19 lat i gdzieś od pół roku przyjaźnię się ze starą znajomą , jest ona o rok starsza ode mnie no i ma córkę , która ma roczek . jest jeszcze 1 problem ona ma chłopaka ale nie jest z nim szczęśliwa , mówi mi o tym i nawet to widzę ponieważ nie wychodzi z nim wcale , zostawia mu tylko córeczkę i wychodzi najczęściej do mnie . Widujemy się codziennie no ale....jako przyjaciele no a ja bym chciał czegoś więcej . i tutaj moje pytanie myślicie że może się nam udac ? jak tak to co robic proszę o wasze rady . Pozdro

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

arvena 2012-09-13 15:07:52

Myślę, że dlaczego nie? Tylko zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki zastanów się czy na pewno tego chcesz, bo tu nie chodzi tylko o ciebie i o nią, ale tez o dziecko, które bardzo szybko się przywiązuje. Proponuję też nie wyznawać od razu dziewczynie miłości, bo jeśli rzeczywiście traktuje cię tylko jako przyjaciela to może się wystraszyć. Po prostu cierpliwie pokazuj jej każdego dnia, że zawsze może na ciebie liczyć, że jest dla ciebie ważna itd. Powodzenia.

Oceń: (0) (0)

kalinkakk 2010-03-15 20:17:33

mnie sie wydaje że on kiedy sie dowie że ty ją kochasz źle zareaguje Ale myśle że jeżeli naprawde ją kochasz powiedz jej to prosto w twarz przeciwności nie zniszczą jednak przyjaźni jaka się miedzy wami zrodziła Wydaje mi się że to może wypalić. Zresztą po co być z kimś kogo się nie kocha z kimś z kim nie jest się do końca szczęśliwym może ona poprostu boi się stałych związków bo ktoś ją skrzywdził wtedy może to nie wypalić powied jej prosto z mostu jeżeli ją kochasz że ja kochasz a jeżeli coś pujdzie nie tak to nie moja wina przemyśl to tysiąc razy jest wiele innych kobiet.

Oceń: (0) (0)

S3S 2010-02-11 02:28:09

Uważaj. Niech hormony nie przesłonią Ci myślenia. Skoro jest nieszczęśliwa to czemu ciągle jest z tym swoim chłopakiem? Ma córkę, a gdzie mąż? Ona najwyraźniej nie chce się wiązać i jest pozbawiona wyższych uczuć. Mogę się mylić, ale uważam, że możesz być dla niej tylko tzw. przyjacielem, czyli gościem od pogaduszek, albo nikim. No jeszcze ewentualnie kochankiem na kilka razy.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Mam takie pytanie,...

Autor: bartek92, Odpowiedzi: 37

Ostatnio pisalam z...

Autor: Nikolka316, Odpowiedzi: 4

pocałunek

Autor: ~wera21, Odpowiedzi: 11

jak napisac pozew o...

Autor: ~gst, Odpowiedzi: 1

Jak sie...

Autor: matt007, Odpowiedzi: 1