Oceń: (0) (0)

~Sabina

, 2010-01-20 02:48:03, 2 odp
Tematy: obfite, upławy

mam bardzo obfite upławy prosze o pomoc.

od dłuzszego czasu mam bardzo obfite uplawy, kolor ich jest rozny raz zółtawo-zielonkawy a raz mleczny, o konsystencji twarozka... przy tym zaczerwienienie i swedzenie sromu. bylam u ginekologa i mialam juz 3 rodzaje roznych tabletek ktore nie pomogly.. potrzebuje pomocy...

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

~dzwoneczek 2010-01-21 22:51:45

też tak kiedyś miałam. Myjesz się mydłem czy specjalnym płynem?? najlepiej wybierz specjalny płyn bezzapachowy najlepiej. swędzenie i zaczerwienienie łagodzi maść z nagietka (tania w aptece), możesz stosować też ondulację płynem TANTUM ROSA też do nabycia w aptece wdłg. ulotki. to wszystko spowodowane jest zaburzoną florą bakteryjną. tantum rosa to złagodzi. i zrezygnuj ze stringow na jakis czas..

Oceń: (0) (0)

~Anne 2010-01-20 11:35:21

Musisz zrobić posiew z pochwy. Na to wygląda, że ginekolog leczy Cię "w ciemno", przepisuje leki bez zrobienia właściwych badań. Jak zrobisz posiew z pochwy z antybiogramem, to powinno Ci wykazać, czy masz bakterie, grzyby, czy może rzęsistka (te zielonkawe upławy) i czym najlepiej leczyć. A może być też infekcja mieszana. Dodatkowo ważną sprawą jest dostarczanie dobrej mikroflory, więc obowiązkowo do apteki po Lacibios femina i regularnie codziennie łykać!

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Jak można rozpoznać...

Autor: ewa14, Odpowiedzi: 2

Co zrobić z...

Autor: adzka8927, Odpowiedzi: 1

Przebarwienia? Jak...

Autor: Jolanta Maria, Odpowiedzi: 1

Czy sex aralny...

Autor: aneczka33, Odpowiedzi: 2

Jak można pomóc na...

Autor: allaska, Odpowiedzi: 3