Też miałem kiedyś takie kucie w okolicy serca, w ten sposób że nie mogłem nabrać powietrza bo ból się wtedy nasilał, zawsze pomimo bólu na siłę nabierałem powietrza ile moglem i puszczało. Z czasem mi przeszło całkiem i już nie wróciło nigdy. Do lekarza nie zaszkodzi pójść, akurat mi się udało że nic poważnego się nie stało ale mogło, wtedy nie zdawałem sobie z tego sprawy. Z sercem nie ma żartów.
- nie zaszkodzi wybrać sie do lekarza...
ze sercem żartów nie ma, może to być tylko jakiś skurcz mięśni oplatających żebro, a może być problem ze sercem, oprócz tego mogła by być po prostu kolka ale ... kolka raczej łapie poniżej serca i bliżej brzucha.
Miewałem częściej takie przypadki jeszcze kiedy pracowałem w kotłowni... tam jak już się siadało to na takim fotelu że oddychanie pełną piersią było nie możliwe, więc po latach takiej pracy częściej mi się to zdarzało. Obecnie jestem na kuroniu więc jakoś wszystkie dolegliwości minęły... a do tego mogę oddychać całą powierzchnią płuc :)
Tematy: chodzę
Pytania: << Poprzednie Następne >>