Oceń: (0) (0)

~Dominika

, 2009-12-15 23:24:37, 5 odp
Tematy: chłopak, szansę, zachowanieniego, u, dziwne, mam, Czy

Dziwne zachowanie chłopaka, czy mam u niego szansę?

Do mojej szkoły chodzi pewien chłopak który mi się strasznie podoba. Jednak ma cos takiego że jak idzie to na nikogo się nie patrzy i nie mogłam w żadne sposób złapać z nim nawet kontaktu wzrokowego. Jednak udało mi się zdobyć od kolegi informacji o nim i jego gg. Obserwowałam go też i zauważyłam że wygląda na chłopaka raczej nieśmiałego w stosunkach z dziewczynami.( i dodam ze żadnej jeszcze nie miał) Zdobyłam jego gg i postanowiłam do Niego napisać.
Za pierwszym razem pisaliśmy raczej krótko. Napisałam mu tak :
‘’Część kolego. Czemu jesteś zawsze taki poważny ? tak się zastanawiam co mam zrobi żebyś się uśmiechnął? :)'' głupio ale zadziałało, rozmowa sie rozkręciła. ;) Zauważał mnie tez teraz w szkole i słyszałam tez od niego nawet ' siemano' w szkole :P Zadziwiłam go też faktem że lubię piłkę nożną ( sam jest fanem FC Barcelony). Zawsze pisało nam się bardzo miło tylko to ja zaczynałam rozmowy. Jednak raz popełniłam ogromną gafę. Głupia wypaliłam z zaproszeniem go na moje połowinki. Odp dał mi następno dnia na gg i oczywiście się nie zgodził ale co prawda powiedział że do końca nie wiedział czy tak czy nie ale przeważyło to że sie nie znamy'. I było jak dawniej.
Raz nawet w szkole gdy mijał się ze mną zapytał mnie '' Co tam słychać'. Jednak rozmowa nie była długa, bo akurat się mijaliśmy i tylko tak ‘w przelocie’ mnie spytał. A co było najzabawniejsze dzień później mnie nie zauważał, nie przywitał się jak zawsze. Następnego dnia to samo. Wtedy postanowiłam że to ja powiem pierwsza cześć i tak tez zrobiłam. Wtedy podniósł wzrok i zorientował sie ze ja istnieje... huraaaa :/ no i odpowiedział również siemano. Następnego dnia zaś prawie mi pomachał jakby bał się ze go nie zauważę. ;) No i znów stanęło na tym siemano. Nie powiem trudny okaz… mam tez wrazenie że jak na niego nie patrzę to przygląda mi się, natomiast jak na niego spojrze to ucieka wzrokiem?. Co o tym myślicie? Dziecinne to wiem. A czy to że często widzi mnie w towarzystwie kolegów może wpływać na jego zachowanie? Jak Wy to widzicie? Czy mam znów się pierwsza odezwac?Czekam na rady i z góry dziękuję.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

xxLadyKarolaxx 2010-01-01 16:03:29

Myślę, że mogłabyś pogadać z jego kumplem czy coś takiego. Możesz znowu zacząć pierwsza, jeśli wydaje ci się naprawdę że ty też mu się podobasz. Bo jeśli nie to może pomyśleć że się narzucasz, Pozdrawiam i życzę powodzenia

Oceń: (0) (0)

~shadow 2009-12-17 08:22:29

Na razie podchodź do niego jak jest sam, gdy się stanie śmielszy to sam się od grupy odłączy i do ciebie podejdzie o ile jest zainteresowany i Ty tak samo, w ogóle powinien Cię przedstawić swoim kumplom a Ty jego swoim i problemu z grupą nie ma (zakładam że nie znasz jego kumpli skoro nie za bardzo chcesz podejść do niego gdy jest z nimi), trzeba się uzbroić w cierpliwość. Myślę że to może być dobry pomysł, a czy się zorientuje to zależy od tego znajomego, jeżeli jest to tylko twój znajomy z którym Cię już wcześniej widział to oczywiście że może się coś domyślać a jeżeli wasz wspólny to nie, chyba że ten znajomy źle to zrobi, wiadomo można tutaj gdybać. Warto spróbować, a jak się nawet coś domyśli to może go to trochę ośmieli ;) Jeżeli też mu się podobasz to na pewno w niczym to nie zaszkodzi. Ja bym tak zrobił, wolałbym wiedzieć na czym stoję :) Mam nadzieję że chociaż trochę pomogłem :) Powodzenia

Oceń: (0) (0)

~Dominika 2009-12-16 12:19:36

Dziękuję za radę. Powoli będę próbować :) Nie chcę go tylko zrazić.
A w realu chętnie bym zagadała tylko ja też do super śmiałych nie należy szczególnie gdy chodzi o chłopaka który mi się podoba. A on prawie zawsze stoi w grupce z kumplami, to też tak nie bardzo. A czy może poprosić znajomego żeby podpytał go tak dyskretnie co o mnie sądzi? będzie to dobry pomysł? nie zorientuje się?

Oceń: (0) (0)

~shadow 2009-12-16 08:07:06

Sama widzisz że jest nieśmiały i być może to było przyczyną odmowy, postaraj się z nim częściej rozmawiać w realu coś więcej niż tylko cześć cześć, co słychać ale nic na siłę, jeżeli zauważysz że go to męczy to skończ, pomalutku. Potem jak już stanie się śmielszy (może to troszke potrwać, zależy jak bardzo jest nieśmiały) możesz go gdzieś zaprosić (np. na kawe) a może on zaprosi ciebie ;) To że ucieka wzrokiem jak na niego spojrzysz może świadczyć o tym że mu się podobasz :) a twoi koledzy mogą go onieśmielać (jest nie śmiały wobec dziewczyn a Ty jeszcze stoisz z obstawą) ale nie koniecznie, ciężko powiedzieć. Zrobisz jak zechcesz, ja to tak widzę :)

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

...

Autor: maltusia11661, Odpowiedzi: 2

Którego wybrać?^^

Autor: LadYvoodoo, Odpowiedzi: 18

...

Autor: mulatka, Odpowiedzi: 6

Czy wroci jeszcze jak...

Autor: juslorek, Odpowiedzi: 3

Czy kalendarzyk +...

Autor: Karo, Odpowiedzi: 3