Oceń: (0) (0)

fazzi

, 2009-07-14 14:49:14, 2 odp

Dlaczego nigdy nie powiedziała do mnie po imieniu, a kiedy się kochamy stara się mnie nie dotykać ?

Westeśmy 15 lat po ślubie, a ja nigdy jeszcze nie usłyszałem od niej swojego imienia, kiedy pytam dlaczego - nigdy tez nie odpowiedziała, zwraca się do mnie bezosobowo , nie żadne tam kochanie etc., masz , chcesz ? itp. zawsze mi to przeszkadzało !, inna sprawa to nasze współżycie, gra wstępna to ważna sprawa ale jak to ja ja pieszczę, ona natomiast stara się mnie nie dotykać, mam wrażenie ze się mnie brzydzi, o miłości oralnej nie ma nawet mowy..., po 15 latach chyba cos we mnie pękło mam tego serdecznie dosyć, żadne rozmowy z nią nie dają rezultatu, ja mówię a ona cos bąknie albo wcale się nie odzywa. Poradźcie czy da się to jeszcze poskładać czy może dac sobie spokój i poszukać szczęścia gdzie indziej... ?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

ZORRO 2009-10-12 10:41:53

Od pewnego czasu ona cię zdradza, ja bym na nią w łużku nie liczył daj jej kopa z jej winy i idz do salonu masażu tam ci powiedzą po imieniu za małą dopłatą .

Muzyka 11 minut temu

Zobacz też: Które z jej wcieleń wolisz ???
Oceń: (0) (0)

meg935 2009-07-14 22:20:59

Proszę, daj jej szansę.
Możliwe, że w przeszłości spotykała się z mężczyzną o takim imieniu, jak Twoje. Z byłym mężczyzną wiążą się niemiłe wspomnienia, więc gdy pomyśli o Twoim imieniu, przywołuje złe wspomnienia, a to boli.
Spróbuj z nią o tym porozmawiać. Może ma złe wspomnienie ze swojego pierwszego razu, w którym to np. facet był zbyt natarczywy i sprawił jej ból? Przemyśl to.
Porozmawiaj z nią, ale spokojnie. Zamknijcie się w pokoju i powiedz, że boli Cię jej zachowanie. Że chcesz jej pomóc, ale nie wiesz co się dzieje.
Uwierz mi, że to pomoże.

W razie pytań, lub powodzenia, na co liczę, czekam na e-mail : [email protected]
Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Witam ,rozglądamy się...

Autor: ewa1, Odpowiedzi: 1

Mam poważny problem....

Autor: Problem, Odpowiedzi: 4

Czy mozna uprawiac...

Autor: arturo123123, Odpowiedzi: 4

Którego partnera mam...

Autor: tycia11, Odpowiedzi: 1