Oceń: (0) (0)

Kaktusy666

, 2009-05-25 09:10:18, 1 odp

Mam małe problemy nie wiem czy moja dziewczyna kręci z innym i czy mnie kocha i wokóle od jakiegoś czasu się nie kochamy:(

Na początku była całkiem inna bardziej uczuciowa częściej się kochaliśmy teraz ograniczyła spotkania po mówi że musi szkołę zdać po zawaliła.
Teraz jest mnie uczuciowa niż była dopiero po 2,5 miesiącach zaczęła pokazywać jaka naprawdę jest.
Sama chodzi na 18 to koleżanek mino mi mówiła że be zemnie nie pójdzie ale zawsze mówi że jej koleżanki zapraszają nas obydwoje ale zawsze kilka dni przed 18 mówi że sama idzie że ja nie jestem zaproszony.
Już dawno się nie kochaliśmy ostatnio mieliśmy się kochać ale jak już miałem robić dla niej dobrze do powiedziała że nie chce i opuściła głowę i nie chciała na mnie się popatrzeć a jak się zapytałem na następny dzień czemu tak zrobiła do powiedziała że czasami tak ma ale do był pierwszy raz, jest do moja pierwsza dziewczyna z która byłem w łozku ja jestem jej 3 partnerem łóżkowym ale jeden był jak była z byłym powiedziała że poleciła z innym po ona ja zranił i była też bardzo pijana i boje sie ją poszczać na imprezy ona ma do mnie zauwanie po wie jaki jestem po jestem prosty do rozpracowania czasami boje sie jak się pokłócimy żeby nic głupiego nie zrobiła.
Nie wiem co mam robić proszę o pomoc

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

loveyou 2009-12-26 17:57:09

Twoja sytuacja nie jest łatwa...Nie wiem, z tego co mówisz jest troszku szalona...
To co tutaj opisałeś, wcale nie musi wskazywać na to że ma kogoś innego, źle robisz że odrazu nastawiasz się na najgorsze. Ufasz jej? Skoro ją kochasz, napewno...Morze faktycznie stres zawaleniem szkoły itp, troszkę ją zmienił..Koleżanki, czasami największy wróg, pogadaj morze z jej najleprza koleżanką/ przyjaciółką....napewno ją ma....Morze ona Ci coś doradzi.

Morze nawet zwykła,szczera,powazna rozmowa tu wystarczyć...musisz wziąść się w garść. Nie dopuść do kłutni..ona wszystko zniszczy..Pogadaj z nią, jej kumpelami,morze ma jakieś problemy o których wstydzi się z Tobą pogadać??....pozdrawiam, jak coś..zawsze pomogę :-)

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Czy jak będę wsadzał...

Autor: Wujko, Odpowiedzi: 22

Proponuje mi sex ...

Autor: Bartek43210, Odpowiedzi: 4

Czy po kilkuletnim...

Autor: nieśmiała17, Odpowiedzi: 3

Czy podczas...

Autor: katarzynka703, Odpowiedzi: 2