Oceń: (0) (0)

Slawo

, 2009-03-18 11:46:27, 1 odp
Tematy: transport

Czy wytwórca odpadów może bez zezwolenia zawieźć odpady do miejsca ich utylizacji lub odzysku?

Czy wytwórca odpadów może przewozić wytworzone przez siebie odpady (inne niż niebezpieczne) do miejsc utylizacji bądź odzysku nie posiadając pozwolenia na transport odpadów?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

wilczynska 2009-03-20 21:43:16

Na transport odpadów wymagane jest zezwolenie (a nie pozwolenie) wydane przez starostę.
Są jednak od tego wyjątki, m.in. bez zezwolenia można transportować wytworzone przez siebie odpady (także niebezpieczne). Przepis ten został wprowadzony 13.10.2005 r.
do art. 28 ust. 9 ustawy o odpadach.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Kogo dotyczy...

Autor: OlaB, Odpowiedzi: 1

Pod jakim kodem oddać...

Autor: Alka_R, Odpowiedzi: 1

Czy firma serwisowa,...

Autor: tatuana, Odpowiedzi: 1

Jaki kod mają zużyte...

Autor: Iwona K., Odpowiedzi: 1

Jak, zgodnie z...

Autor: millka, Odpowiedzi: 1