Oceń: (0) (0)

rasta1990

, 2009-02-02 12:21:36, 2 odp

Jak samodzielnie napisać prezentację maturalną?

Nie mam pojęcia, jak mam własnoręcznie napisać pracę maturalną, w necie jest tysiące stron, które tylko mydlą oczy ładnymi nagłówkami typu "Pomożemy Ci napisać pracę maturalną" itp. tylko musisz zapłacić tyle i tyle. jeszcze nie znalazłem uczciwego, prostego poradnika dla ludzi, którzy naprawdę chcą samodzielnie napisać tą pracę i to nie napisać, żeby mieć to z głowy tylko napisać żeby zdać ta maturę dobrze.
Jeśli znajdzie się ktoś, kto może mi pomóc proszę o kontakt [email protected] lub gg: 1205586

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

jozly 2009-02-12 23:41:02

Możesz zobaczyć te poradniki maturalne  albo Matura - jak przygotować prezentację lub pobrać e-booka "Psychologiczne przygotowanie do matury".Oceń: (0) (0)

KyRaA 2009-02-06 19:55:36

W pracy maturalnej nie chodzi o jej napisanie. Jeśli napiszesz taką pracę, to znając życie, będziesz próbować się jej nauczyć na blachę. A nie tędy droga.
Ważniejsze jest przedstawienie swoich racji. Ja pomagałam mojemu chłopakowi w pracy maturalnej - on wolał mieć to napisane w formie opowiadania/rozprawki. Ja sobie tylko wypunktowałam najważniejsze rzeczy - wtedy na bieżąco można coś stworzyć, praca jest elastyczna.
Jeśli masz już temat, to przygotuj sobie literaturę podmiotu i przedmiotu, w kolejności chronologicznej. Następnie do każdej pozycji przygotuj sobie tak z 2 - 3 zdania jakie chciałbyś powiedzieć (oczywiście na temat). Pamiętaj, żeby tak mówić, aby między jedną książką, a drugą znaleźć jakieś powiązanie.

Mam nadzieję, że te porady okażą się przydatne

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Na prezentację...

Autor: kwiatuszek18, Odpowiedzi: 1

...

Autor: lusia121, Odpowiedzi: 1

Mam Maly problem...

Autor: g_utek, Odpowiedzi: 1

Praca maturalna -...

Autor: Glodny, Odpowiedzi: 1

Jak zacząć...

Autor: kasiag1989, Odpowiedzi: 1