Oceń: (0) (0)

lukasweb

, 2008-11-20 15:00:45, 3 odp

Czy moja dziewczyna może być w ciąży ??

Witam! Czy moja dziewczyna może być w ciąży , kochaliśmy się, lecz dosyć krótko i z prezerwatywą, nie doszło do wytrysku wewnątrz... drugi raz tylko 'go' wprowadziłem do pochwy lecz także nie było wytrysku wewnątrz ... Nigdy Jej się nie spóźniał okres... niestety teraz spóźnia się już 5 dzień :( ale 2 dni przed okresem skręciła nogę ... i zaczęła brać leki jak Diosminex... czy możliwe jest to , ze opóźnia ten okres tylko stres , a może ten lek ? Wiem że działa On na krążenie... Lecz w określonym mniej więcej czasie, miała objawy miesiączki , takie jak np. napuchnięte piersi i sutki.. lecz bolały ją raczej same brodawki ... ale samego okresu.. krwawienia nie miała... co to może być ? Możliwe że to ciąża ?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

lukasweb 2008-11-23 13:31:33

Uff. jednak dziś jest juz wszystko wporządku podobno ! Ale miała bardzo dziwne objawy... mówiła , że bardzo twardy brzuch , że pobolewały ją tylko same sutki.. i że nigdy jeszcze się tak nie czuła... Bardzo się bała .. ale dziś ma dość obfite krwawienie :) i nie wiem jak dziewczyna, (z powodu miesiączki :D) ale ja to jestem bardzo zadowolony :) Pozdrawiam ;)

Oceń: (0) (0)

lukasweb 2008-11-20 19:15:25

No czekamy do niedzieli :( heh... Ale tak mniej więcej, czy jeśli miała objawy typowo miesiączkowe. ale do samej miesiączki nie doszło i to przeszło.. co to raczej prognozuje ?? Opóźnienie się miesiączki , czy w ogóle może tzw. 'pusta' miesiączka w roku :(??

Oceń: (0) (0)

zefirka23 2008-11-20 17:03:33

niech zrobi sobie test ciazowy to wtedy bedzie wszystko jasne.pisz co wyszlo

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Mam 16 lat i jestem...

Autor: daryl16, Odpowiedzi: 2

Hej chłopcy'a może...

Autor: Pipka, Odpowiedzi: 5

Czy jesli mam 17 lat...

Autor: ~gosciu, Odpowiedzi: 4

Czy są jakieś...

Autor: ~ziarno, Odpowiedzi: 4

Trudna decyzja

Autor: allagainstyou, Odpowiedzi: 5