Profil użytkownika

Ostatnie logowanie: 2008-01-16 17:16:29
SignumAB 0pkt
Ranking: 7308 (ostatnie 30 dni)
  • Imię: Jacek
  • Średnie oceny: odpowiedzi - 100%
  • Rejestracja: 16 styczeń 2008 (2008-01-16 17:16:29)
  • Suma punktów: 0
  • Znajomi: Jeszcze nie ma

Ostatnie pytania

Ostatnie odpowiedzi

Gdzie w Polsce można poznać dobrych copywriterów?

Autor: SignumAB, Czas od dodania: 2008-02-01 14:23:29

Jak już wspomniałem i sam o tym wiesz nie jest łatwo o solidnych copywriterów. Miałem sporą bazę adresów ludzi którzy twierdzili że są "the best".....i jak łatwo było przewidzieć były to tylko przechwałki :)


Ale wśród nich jest dziewczątko które ma duży potencjał ( w jej wypadku do działania zmusiło ja samo życie ) i wygląda na "solidną firmę" ......dlatego dałem jej namiary na Ciebie, bo takim osobom jak ona po prostu chce się pomagać :)  Jeśli zgłosiła się z ofertą swoich usług dziewczyna podpisująca się mailem "Malina" to gorąco ją polecam. Gdyby okazało się że gdzieś przeoczyłeś jej maila to napisz do mnie [email protected] i podam Ci namiary na nią.


Pozdrawiam: Jacek Tyrański


 


 


Mam stare kompleksy, które zniechęcają mnie do rozebrania sie podczas igraszek cielesnch, i co?

Autor: SignumAB, Czas od dodania: 2008-01-18 11:00:40

No....miałem koleżankę ( bardzo atrakcyjną !!! ) która nigdy nie ubierała sukienek i spódnic. Kiedyś zaproponowałem jej że jeśli przyjdzie do knajpki w sukience to ja też przyjdę w sukience ( a trzeba Ci wiedzieć że jestem siwym grubasem ;) ) i co ....??? I nawet taki bodziec jej nie przekonał do  zmienienia ciuchów....pomimo tego że ma wielkie poczucie humoru. Później okazało się że ma po prostu grube kostki...I tutaj się mocno uśmiałem bo skądinąd wiem że jest mnóstwo facetów dyszących do niej rządzą, którym ten fakt zupełnie


by nie przeszkadzał ....:):). A teraz zupełnie serio....Może musisz po prostu poczekać na takiego faceta przy którym będziesz się czuła tak bezpiecznie że "rozbieranka dla NIEGO" będzie źródłem fascynacji i zadowolenia a nie stresu ????


 


 


 


Komentarze do profilu

Profil tego użytkownika nie został jeszcze skomentowany

Ostatnio dodani znajomi

Użytkownik nie posiada jeszcze znajomych