Sprawdzanie pisowni Słownik slangu miejskiego i mowy ulicznej English spelling checker

Kategorie

Linki

Statystyki

  • Liczba zadanych pytań: 22908
  • Liczba udzielonych odpowiedzi: 83957
  • Liczba zarejestrowanych użytkowników: 45568

Odpowiedzi użytkownika kiokim

Dlaczego mając 22lata i będąc z partnerem wiele lat jeszcze nigdy nie miałam normalnego orgazmu?

kiokim 2007-07-10 14:56:57

Witam
Do niedawna miałam ten sam problem. jestem już z moim partnerem 11 lat i od tego czasu współżyjemy. Myślałam że jestem jakaś oziębła i ze nigdy już nie dostanę orgazmu dopochwowego o czym marzyłam. Teraz jestem po drugim porodzie i o dziwo podczas pieszczot przeżyłam niesamowite uczucie aż następnego dnia chodziłam cała w skowronkach, później podczas stosunku, i niewątpiwie był to orgazm i nie przypadek.
Są takie wytłumaczenia na to
- po pierwsze, podczas porodu jak lekarz mnie szył, to zobaczył że po pierwszym porodzie w innym szpitalu zrobili mi straszną ranę itd. i powiedział coś takiego, muszę to pani zrobić dobrze, niech pani ma coś z życia i że robi to dla męża, nie wiem co to miało znaczyć, ale może coś ponaciągał nie wiem czy to miało wpływ, ale efekt jest
- po drugie mam 27 lat więc zbliżam się do 30, może jakoś do tego dojrzałam
także nie załamuj sie, wszystko przed tobą, ja też nie miałam na to nadziei a tu taka niespodzianka. Może na wszystko przyjdzie czas, i dodam jeszcze że jest to jedyny mężczyzna z którym byłam w łóżku i kiedyś chodziły takie różne głupie pogłoski że trzeba dobierać się też na podstawie seksu, a to bzdura, i dobrze że nie próbowałam chodzić do łóżka z innymi facetami, bo teraz nie miałabym tak wspaniałej rodziny.
Pozdrawiam