Oceń: (0) (0)

kasiam123

, 2008-09-25 16:23:30, 3 odp

Jak go poderwać?

Czesć Wszystkim. Może Ktoś z Was będzie mógł mi pomóc. Podoba mi się kolega z klasy wyżej ( ja jestem II a on III gim) Pisze z nim baaaaardzo czesto na gadu, ale nie potrafimy złapać kontaktu w realu.Znaczy, kiedyś powiedział mi w szkole czesć, ale ja byłam w takim szokuże nawet nie odpowiedziałam :/ co mam zrobić, żeby złapać z nim kontakt i jakoś go poderwać? od razu mówię, że w realu nie podejdę do niego i nie zagadam. W ogóle to jedyna droga komunikacji z nim to gadu albo tel.  proszę, pomóżcie mi co mam zrobić, żeby się mu spodobać? aHa, na gg rozmawia się nam bardzo przyjemnie.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

MarcoKaka 2012-04-07 11:51:58

Olej go, albo przestań pisać na gg czy tel bo tak nigdy nie nauczysz się rzeczywistej rozmowy.

Czy ładnie wyglądam? 11 minut temu

Zobacz też: ``Jestem ładna.?
Oceń: (0) (0)

xxLadyKarolaxx 2010-01-08 21:34:43

Chyba najlepiej do niego zagadać ale ja nie dasz rady to nie wiem

Oceń: (0) (0)

mism023 2008-09-26 02:44:05

Nie no pogadać musicie, ale nie martw się to nie Ty powinnaś podchodzić. Mówiąc wprost musisz go uwieść :) tak, żeby obudzić w nim ten mechanizm, który kieruje życiem mężczyzn.


Poprzez odpowiedni ubiór odsłaniać subtelnie to co jako kobieta masz najpiękniejsze. Oczywiście subtelnie, albo jak się wstydzisz to po prostu rób wszystko tak żeby mieć pewność, że wyglądasz pięknie. Zwiększy to Twoją pewność siebie.


Uśmiechaj się do niego zawsze jak go widzisz, nie musisz wiele mówić, zwykłe cześć z uśmiechem wystarczy. Chyba do uśmiechu i mówienia cześć możesz się jakoś przymusić. Chłopak musi wiedzieć, że jak podejdzie to go nie wyśmiejesz z koleżankami. Raz już nie odpowiedziałaś mu, więc mógł pomyśleć, że Ci się nie podoba. Jednak nic nie jest jeszcze stracone jeśli pokażesz mu, że jesteś zainteresowana. Do tego wystarczy tylko uśmiech i to zwykłe cześć. Wtedy nie będziesz musiała nic robić bo sam Cię poderwie.


A co do tego gg; nie możecie się umówić przez gg na spotkanie gdzieś poza szkołą tylko w cztery oczy. Skoro na gg rozmowa jest przyjemna to umówcie się. Szkoła to dodatkowa presja związana z głupimi docinkami kolegów i koleżanek więc łatwiej będzie poza nią.


Życzę odwagi :)

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Cześć. Mam takie...

Autor: wosiu, Odpowiedzi: 6

Jak zagadać do...

Autor: nikt8specjalny, Odpowiedzi: 1

O czym marzy brzydki...

Autor: ~Kamil, Odpowiedzi: 14

Problem z dziewczyną

Autor: ~Przemas, Odpowiedzi: 15

Po ilu tygodniach...

Autor: piesek85, Odpowiedzi: 4

Linki