Oceń: (0) (0)

yaseon

, 2008-09-21 19:57:23, 1 odp

Problem z pęcherzem. Czy ktoś pomoże?

W marcu 2008 r. przyjmowałem lek 'Detralex'. Po pewnym czasie zauważyłem, że bez przerwy mam potrzebę skorzystania z łazienki. Mój lekarz stwierdził, że to zapewne niepożądany skutek uboczny zażywania tego leku. Lek odłożyłem na początku kwietnia. Teraz jest wrzesień, a ja nadal czuję tę potrzebę korzystania z toalety, praktycznie non-stop. Zaraz po oddaniu moczu czuję się tak, jakbym miał znów pełen pęcherz. Potrzebuję pomocy! :( Przez tą dolegliwość nie jestem w stanie na niczym się skupić. Każde wyjście z domu to dla mnie istny koszmar. Lekarze zapisywali mi jakieś ziołowe tabletki relaksujące, ale w żaden sposób mi one nie pomagają. Potrzebuję jakiegoś konkretnego leku!

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

agusha00 2008-09-25 12:26:45

Hey


Jak możesz napisz do mnie maila ( agusha00@gmail.com) a postram sie pomoc


 


agusha00

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Co polecacie na trądzik?

Autor: kaemic, Odpowiedzi: 7

Za tydzien mojej...

Autor: aisha122, Odpowiedzi: 12

siema mam 16 lat i...

Autor: Rysio2316, Odpowiedzi: 8

Mam 17 lat i bardzo...

Autor: paweł situ, Odpowiedzi: 2

Gdzie zrobić...

Autor: bonzo, Odpowiedzi: 1

Linki