Oceń: (0) (0)

ezyga

, 2007-11-12 21:56:20, 3 odp
Tematy: rodzicewzieła, zrobić

Czy mąż odpowiada za długi ( kredyty) żony o których nie wiedział ?

Moi rodzice od lat nie żyją już razem, rozwodu jednak nie mają. Moja matka wyprowadziła się i od bardzo dawna nie mieszka z nami nadal jest jednak u nas zameldowana. Okazało się że wziela już kilka kredytów w różnych bankach i ich nie spłaca. Czy mój ojciec będzie za nie odpowiadał co ewentualnie powinien zrobić ?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

~Olek 7 miesięcy temu

Jeśli chcesz poczytac na temat kredytow polecam http://www.kredyty-gotowkowe.net/ na tym portalu znajdziesz przede wszystkim opinie kredytobiorców o kredytach gotówkowych na temat ofert poszczególnych banków. także przydatne narzędzia – porównanie oprocentowania,

Oceń: (0) (0)

ezyga 2007-12-06 16:19:15

No fakt ta pani dziwnie sobie z tobą pogywa, ale faktem jest że czasami kobiety (ale chyba nie zaraz w drugim dniu ciąży ) w ciązy dziwnie się zachowują, sama to przyżyłam gdy się dowiedziałam od lekarza że jestem w ciąży i powiem ci że pierwsza moja myśl to było żeby tę ciążę usunąć. Odwiódł mnie od tego ojciec dziecka i chwała mu zato i tylko za to.Bałam się czy sobie poradzę ale udało się poradziłam sobie i to całkiem całkiem. W twojej sytuacji nie pozostaje niestety nic innego jak  tylko czekać na poród tej pani i ustalenie ojcostwa dziecka. No i jak  będzie twoje to płacenie alimentów. Głowa do góry może to jednak nie twoje dziecko a tak na przyszłość pamiętaj żeby się dobrze zabezpieczać po co  w tak ważnych sprawach polegać na innych.

Oceń: (0) (0)

sławekmarlena 2007-12-05 18:21:40

dzieki za odpowiedz!!! może źle to ujałem ale powinienem też pomyśleć o zabezpieczeniu. Jak to się mówi mądry polak po szkodzie. Tylko jak kobieta najpierw chce życie ułożyć sobie ze mną a pożniej ni z tąd ni z nikąd mówi że chce być sama to dziwna sprawa. Zaczeły być jakiś tajemnice smsy dziwne w środku nocy nie wiem nie pytałem nie wnikałem. Po nocy kiedy sie kochaliśmy na drugi dzień ona mówi że jest w ciąży teraz to mnie zaskoczyła jak po nocy od razu może ona o tym wiedzieć i nagle ona nic nie może zrobić po zakupy nie może iść bo sie przedzwiga dziwne nigdy tak nie było rozumiem kobieta w zaawansowanej ciąży tak nie może dzwigać. nagle za pare dni mówi że chce byś sama i każe mi się wyprowadzić po czym to zrobiłem i następnego dnia ona dzwoni i oswiadcza ze chce usunać dziecko, nie pozwoliłem jej na to. Pozniej zaczeła wypisywać ze potrzebne jej sa pieniadze 1500zł na usuniecie nawet była u moich rodziców po pieniądze i mowiła ze je usunie. i tak było przez dłuższy czas nawet powiedziala ze sprzedała moją wierzę która tam zostawiłem i to bedzie na usuniecie dziecka - normalnie człowiek w pełni rozumu by tak nie myslal nawet. w styczniu ma rodzić z tego co sie dowiedzialem napisalam mi 4 miesiace temu ze w styczniu rodzi. nie wiem w co ona gra ale to jest dziwne dla mnie.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Pytanie

Autor: szczepek05, Odpowiedzi: 3

Prawo matki

Autor: ~myszka, Odpowiedzi: 1

Jak dostac mieszkanie??

Autor: Justbe, Odpowiedzi: 4

Gdzie można załatwić?

Autor: basidiana, Odpowiedzi: 1

Czy należy się...

Autor: Marcin30, Odpowiedzi: 2

Linki