Oceń: (0) (0)

Slavtom

, 2006-09-15 16:37:04, 1 odp
Tematy: policjant

Czy posiadanie kamizelki odblaskowej w aucie jest już obowiazkowe?

Czy policjant może już wlepić manadat za brak kamizelki w aucie?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

andrzej 2006-09-15 18:53:16

Na pewno kamizelka odblaskowa w sytuacjach awaryjnych jest przydatna, a dla rowerzystów uznałbym za konieczne. Niemniej w Polsce nie ma takiego obowiązku. Obowiązkowe są w: Austrii, Chorwacji, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech. Czechy i Niemcy
 (w samochodach służbowych i ciężarowych oraz w autokarach).





Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Czy masz obowiązek...

Autor: BlackOriginals, Odpowiedzi: 1

Ktoś wie może czy...

Autor: MStaff, Odpowiedzi: 2

Art.177 § 1 kiedy...

Autor: excite, Odpowiedzi: 1

Jaki jest czas...

Autor: kris58, Odpowiedzi: 3

Przewożenie dzieci w...

Autor: hiszpan, Odpowiedzi: 4

Linki