Oceń: (0) (0)

michaldino

, 27 dni temu, 4 odp
Tematy: Armatura do łazienki

Szukam sprawdzonego sklepu w internecie gdzie będę...

mógł zamówić całą armaturę sanitarną, której potrzebuję do remontu łazienki. Zależy mi na takich miejscach, gdzie po kupnie otrzymam gwarancję na produkty i gdzie w razie jakis problemów, sklep ma zdrowe podejście do rozpatrywania reklamacji. Możecie polecić jakieś takiej miejsca?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

~wojciechu 19 dni temu

ja sam chętnie podpinam się pod wątek, bo też mnie czeka remont. Z tego co widzę, bardzo duży wybór mają na stronie tej łazienkiplus i co za tym idzie jest wiele różnych marek. Jak ktoś jeszcze zna jakiś sklep to chętnie podejrzę.

Muzyka 11 minut temu

Zobacz też: Lubicie ?piewa? ??
Oceń: (0) (0)

ilkas 20 dni temu

Tak, dokładnie, to ten sklep. Co do czasu realizacji, to przy każdym produkcie na stronie, masz oznaczone ile będzie on wynosił. Także wszystko zależy od tego co chcesz zamawiać. Ale ogólnie chyba najdłużej to czeka się na płytki. A jeśli Ciebie interesuje tylko armatura sanitarna to większość rzeczy mają dostępne od ręki. Chyba, że interesują Cię jakieś takie bardziej wymyślne modele ;)

Oceń: (0) (0)

michaldino 21 dni temu

Piszesz o tym sklepie http://www.lazienkaplus.pl/ ? A pamiętasz czy długo musiałaś czekać na zamówiony towar? Bo w jednym sklepie jak już spytałem o czas realizacji, to mi powiedzieli, że miesiąc. Nie mam aż tyle czasu :P

Oceń: (0) (0)

ilkas 27 dni temu

Ja kiedyś do remontu zamawiałam wszystko w sklepie łazienka plus. To było co prawda już jakoś z rok temu, ale wszystko poszło ok. Co do reklamacji to się nie wypowiem, bo nie miałam potrzeby jej składania. Natomiast gwarancję oczywiście na wszystko otrzymałam.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Witajcie, robię...

Autor: damtom, Odpowiedzi: 3

Przekształcam swój...

Autor: ba233, Odpowiedzi: 1

powiedzcie co...

Autor: anatol, Odpowiedzi: 1

Tanie baterie...

Autor: pampaer, Odpowiedzi: 2

Co zrobić ze ścianą...

Autor: justyn-a, Odpowiedzi: 8

Linki