Oceń: (0) (0)

BlackOriginals

, 5 miesięcy temu, 1 odp
Tematy: motoryzacjaprzepisy o ruchu drogowym, prawo jazdy, ruch drogowy

Czy masz obowiązek każdorazowo zatrzymać pojazd...

przed wjazdem na takie skrzyżowanie?

TAK ! NIE

Poniżej zamieszczam link do zdjęcia dotyczące owego pytania
http://www.l-profit.pl/narzedzia/multimedia/7721.jpg

Prawidłowa odpowiedź to NIE

Tylko rzecz w tym, że nie wiem właśnie dlaczego taka odpowiedź.
Czy mógłby mi ktoś to wyjaśnić?
Proszę o pomoc.
Załączniki do pytania:

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

Pomocy1999 5 miesięcy temu

Ten żołty znak oznacza ustąp pierszeństwa, czyli musisz ustąpić pierwszeństwo ale to nie oznacza, że musisz się zatrzymać, jeśli nic nie jedzie to przejeżdżasz bez zatrzymywania się.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Cześć. Właśnie...

Autor: pawel123us, Odpowiedzi: 2

Art.177 § 1 kiedy...

Autor: excite, Odpowiedzi: 1

Czy ja muszę płacić...

Autor: agusia_ag2, Odpowiedzi: 3

Czy dziecko bez karty...

Autor: wkarpowicz, Odpowiedzi: 3

Czy posiadanie...

Autor: Slavtom, Odpowiedzi: 1

Linki