Oceń: (0) (0)

Wpisznic

, 2014-04-02 15:12:08, 1 odp

Jaki to film? 1. Facet wraz z siostrą swojego...

najlepszego przyjaciela udaje że się zaręczyli. (ustalili to w samolocie lecąc na ślub jednych z rodziców organizowanego w domu drugich bodajże) Robią to bo ojciec owego gościa jest chory ale przed śmiercią chciałby ujrzeć wybrankę swojego syna. Był on wcześniej lekkoduchem i nie wiązał się na stałe. On początkowo sypia z inną ale na końcu jak nie trudno się domyślić mamy happy end.
2. Dziewczyna została zaproszona przez matkę do swojego rodzimego domu(chyba z okazji święta dziękczynienia). Matka od dawna naciska na dziewczynę że ta nie przedstawiła jej swojego wybranka. Ponieważ owy wybranek - prawnik rzuca ją tuż przed tym świętem, dziewczyna wraz ze swoją przyjaciółką postanawia wynająć kogoś kto będzie grał go. Wybór pada na aktora którego poznały jako żywą reklamę(chyba telefon). Pod koniec pierwotny facet powraca i sprawy się komplikują ale i tak ostatecznie jak to zwykle w takich filmach bywa mamy szczęśliwe zakończenie.
Kojarzy ktoś?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

gensusanh87 2014-04-02 15:25:12Hi. it's my pleasure meeting you. My name is Susan Helms. I am US military officer . I will like to get acquainted with you.
I am romantic and fun to be with. I am loving,I read your profile and I really wish to indicate my interest,I'm looking for genuine and meaningful intimate relationships with love, passion and romance.
please I'll be glad if you send me mail at my email address (gensusanx1@aol.com)
I will send you my pictures and tell you more about myself. i hope to hear from you soon.
gensusanx1@aol.com
Susan Helms

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Cały film Wielki Mur...

Autor: luizarek, Odpowiedzi: 2

czy wie ktoś kiedy...

Autor: anakonda, Odpowiedzi: 1

Znacie film o...

Autor: KKasia, Odpowiedzi: 2

Gdzie mogę pobrać M...

Autor: vanvalu, Odpowiedzi: 1

Orange music reklama...

Autor: rydzolek10, Odpowiedzi: 2

Linki