Oceń: (0) (0)

zanussi

, 2006-07-31 21:43:39, 3 odp

Uczelnie w Polsce oferujace studia podyplomowe z zakresu mediacji.

Witam!

Interesuje mnie podjecie studiow podyplomowych o specjalizacji mediacyjnej. Zamierzam zdobyc kwalifikacje do wykonywania zawodu mediatora. Jestem juz po kursie odbytym za granica obejmujacym caly obszar Alternative Dispute Resolution (z naciskiem na mediacje) lecz zalezy mi rowniez na polskim dyplomie. Polskie uczelnie panstwowe zostaly w tej dziedzinie troche w tyle i chyba jedyną oferujacą taki program jest Uniwersytet w Opolu. Reszta kladzie nacisk na mediacje z prespektywy pedagoga, kuratora, dzialacza spolecznego (mnie interesuje ujecie cywilnoprawne, handlowe). Sa tez dostepne studia podyplomowe z mediacji/negocjacji na dobrej prywatnej uczelni (SWPS) lecz sa one dosyc drogie (ponad 5 tys zl).

Pytanie: czy ktokolwiek wie (moze mi gdzies umknelo) o dobrym jakosciowo programie studiow podyplomowych z w/w tematyki za rozsadna cene?

Z gory dzieki za pomoc!

Pozdrawiam,

ML

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

jake 2014-01-20 15:31:23

Telewizor z ambilight sprawia, że wzrok się mniej męczy, tv pogłębia czerń na ekranie i sprawia, że obraz wychodzi jakby z obudowy telewizora, jest to złudzenie optyczne, ale jak dla mnie bardzo przyjemne podczas oglądania. Obraz wydaje się być bardziej naturalny. http://www.megamarket.com.pl/produkty.html?kat_id=W+ca%C5%82ym+sklepie&query=telewizor+ambilight

Oceń: (0) (0)

~taw 2011-08-17 14:11:24

http://www.mwse.edu.pl/index.php/pol/uczelnia/centrum_edukacji_menedzerskiej_mwse/studia_podyplomowe_komercyjne/mediacje_i_negocjacje

Oceń: (0) (0)

czarag 2007-05-02 10:28:49

Witam,
podobne studia oferuje także Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych w Poznaniu, www.wsus.pl.
proponuje rowniez rozejrzec się za kursami organizowanymi przez rozne stowarzyszenia, ew. lokalne centra mediacji. Szkolenia sa duzo tansze (do 2000 zl) a gwarantuja rowniez obligatoryjna liczbe godzin.
Pozdrawiam
ac

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Jakie przedmioty...

Autor: robsonxd, Odpowiedzi: 1

Czy podyplomówka z...

Autor: Dorka, Odpowiedzi: 2

Uczelnie w Polsce...

Autor: zanussi, Odpowiedzi: 3

Jakie są studia...

Autor: zanussi, Odpowiedzi: 1

Linki