Oceń: (0) (0)

PiFpAfKa

, 2010-03-06 22:35:27, 22 odp
Tematy: fajna, dziewczynaśliczna, ładną, lubiana

Jak być ładną i lubianą dziewczyną???

W mojej klasie nie jestem zbytnio lubiana. Mam tylko jedną kumpelę. Chcę się zmienić ale nie w sztuczną laskę tylko fajną, wyluzowaną dziewczynę. Jak to zrobić???Pomóżcie!!!

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

Orrka 4 miesiące temu

Wydaje mi się, że zapach przyciąga ludzi. Lubię ładnie pachnieć, czuje się wtedy zadbana, a przede wszystkim czuję się pewniej i odważniej. Perfumy zazwyczah kupuje na Neness, jest to drogeria internetowa bardzo popularnaw Polsce https://neness.pl/perfumy/chanel

Seks 11 minut temu

Zobacz też: Kto ma za sobą pierwszy raz?
Oceń: (0) (0)

goferka 2015-03-27 23:02:08

be yourself i pogoda ducha się przyda też :)

Oceń: (0) (0)

~NaszeZycieNaZawszeBlogspotCom 2015-03-26 22:20:07

Oto mój sposób:
Zaufanie
Zaufanie jest jak mur - buduje się je długo, lecz szybko burzy. I coś w tym jest. Pomyśl - czy chciałbyś zwierzać się ze swoich problemów szkolnej plotkarze, która rozpowiedziałaby wszystkie informacje w kilka godzin? Zyskiwanie zaufania jest trudne, nawet kiedy nie plotkujesz! Jednak dla przypomnienia - Jeśli chcesz być lubianym musisz unikać plotek, nie wtrącać się do cudzych spraw, mówić prawdę (nawet bolesną) i nikogo nie obgadywać. Są jednak osoby bardziej ufne i mniej - całkowite zaufanie buduje się nawet po kilku latach znajomości! Co daje Ci zaufanie innych osób? Przede wszystkim inni mają o Tobie dobrą opinię i uważają Ciebie za prawdziwą skarbnicę swoich najskrytszych sekretów oraz dobrego pomocnika w rozwiązywaniu problemów.

Nie udawaj innej osoby!
Trudno stwierdzić, że jest się lubianym, kiedy tak naprawdę udaje się inną osobę. Bycie sobą - to podstawa! Trudno nawiązać z kimś kontakt kto sam czuje się nieswojo w swojej skórze. Ludzie wolą znajomych o wadach i zaletach, którzy są prawdziwi i zachowują się naturalnie. Co da Ci udawanie śmiałej i obeznanej w muzyce pop blondynki, kiedy tak naprawdę jesteś nieśmiałą, ciemnowłosą dziewczyną, która słucha muzyki klasycznej? Zaakceptuj siebie i zrozum, że każdy na swój sposób jest niezwykły, ciekawy i oryginalny. Nie warto tego zmieniać, aby się komuś przypodobać. Jeśli jesteśmy sobą - znajdziemy osoby które mają podobne cechy, usposobienie i charakter do naszego, przez co łatwiej nam się z nimi komunikować. Kiedy natomiast udajemy naszego idola - bardzo szybko ktoś inny odczuwa, że nie rozmawia z nami, lecz kimś innym.

Dbaj o humor!
Ciężko prowadzi się rozmowę z osobą, która przychodzi do szkoły wiecznie obrażona i nie w humorze. Kiedy rozmawiamy z osobą szczęśliwą i pozytywnie nastawioną - ten nastrój udziela się także nam. Nie oznacza to jednak, że masz śmiać się niczym głupi do sera. Wystarczy zwyczajny uśmiech. Oczywiście ciężko być szczęśliwym z powodu kłótni z mamą, szlabanu, bójki z bratem lub jedynką z matematyki. Jeśli masz jakiś problem - nie duś go w sobie i porozmawiaj z wychowawcą, bliskim, lub dobrym przyjacielem (unikaj zwierzania się nowo poznanym osobom tylko po usłyszeniu pytania : "Co się stało")

Patrz tylko na pozytywne cechy
Nie każdy jest idealny i wszyscy mają pewne wady. Nie warto jednak rezygnować z dobrych stosunków z Liwią, dlatego że jest kiepską uczennicą lub z Mirkiem który wiecznie gubi klucze i zapomina o spotkaniach. Zacznijmy od tego, że nie znasz dobrze tej osoby, tak samo jak ona masz wady i posiadasz zbyt małe doświadczenie życiowe, żeby ją krytykować i wytykać na każdym kroku błędy które popełnia. Jest duża szansa, że jeśli lepiej ją poznasz zaczniesz zauważać więcej jej zalet niż wad. Więc jeśli ktoś zapyta się Ciebie co sądzisz o uczniach ze swojej klasy - odpowiedz, że Liwia świetnie gotuje, a Mirek to prawdziwy wirtuoz. W ten sposób ludzie zauważą, że nikogo nie krytykujesz, ignorujesz wady lubianej osoby i zawsze masz o niej dobre zdanie.

Zadbaj o swoje zainteresowania
To jedna z najważniejszych zasad. Inni lubią towarzystwo osób, które mają swoją własną pasję i zainteresowania. Takie osoby są aktywne, chodzą np. do kin, teatrów, na wystawę sztuki i na zajęcia pozalekcyjne. Jeśli masz np. umiejętności jeździeckie, zajmujesz się końmi i bierzesz chętnie udział w konkursach na biegi przełajowe konno - twoja osobowość jest dla innych ciekawsza. Dodatkowo mogą się od Ciebie dowiedzieć ciekawych rzeczy na dany temat, iż w ich oczach - jesteś prawdziwym ekspertem. Sądzisz, że nie możesz znaleźć dla siebie żadnego ciekawego zajęcia i jesteś beztalenciem? To błąd! Każdy z nas ma ukryty talent! Skąd wiesz, może świetnie grasz na flecie, fantastycznie pieczesz ciasta i masz zdolności do grania w badmintona? Warto podjąć się ciekawszego zajęcia niż wiecznie siedzieć przed telewizorem! (Warto także spróbować zapisać się na zajęcia pozalekcyjne - wtedy ciekawie i pożytecznie spędzisz swój czas oraz poznasz nowych ludzi)

Zdrowie - zadbaj o nie!
Człowiek, który nie pali papierosów, nie pije alkoholu itp. - pokazuje, że może być szczęśliwy bez żadnych używek i nie są mu one potrzebne do prawidłowego funkcjonowania. Ma także zdrowsze włosy, skórę, paznokcie i lepiej się czuje w swoim ciele. Dobrze jest także od czasu do czasu spędzić czas na graniu w piłkę nożną, koszykówkę, lub nawet na pływaniu. Unikaj ciągłego jedzenia w restauracjach fast-food, podjadania słodyczy i zastępowania śniadania batonikiem. W ten sposób zadbasz o swoją sylwetkę i sprawność fizyczną. Dbaj o higienę - bierz codziennie porządny prysznic, myj zęby dwa razy dziennie lub po każdym posiłku, a jeśli twoje włosy szybko się przetłuszczają, myj je co dwa dni. Kiedy stosujemy się do powyższych zasad nie musimy ciągle zmieniać fryzury, chodzić na solarium lub się malować.

Oceń: (0) (0)

~Dest 2015-02-10 23:10:35

http://sh.st/sHKXM polecam

Oceń: (0) (0)

malaaa12345 2015-01-30 19:12:58

Każda dziewczyna na swój sposob jest ładna :) głową do gory, bądź sobą. Nie udawaj nikogo, żadnej plastikowej lali co chce zablysnac. Tego chłopach nie cenią, wola te naturalne i prawdziwe, nie ukrywające się pod ''maska'' :) :)

Oceń: (0) (0)

punk 2015-01-30 18:36:29

Dziewczyny musicie się modnie ubierać ładnie czesać malować psikać perfumami . Jeśli chodzi o lubianą dziewczyne to to musisz pomagać w np. lekcjach i być sobą

Oceń: (0) (0)

~Paulisia 2014-10-02 21:33:53

Ja jestem lubiana w sposób:
Byłam cichą myszką aż postanowiłam że to musi się skończyć.
Dzień potem rano wybrałam perfumy,ubrałam łądną białą sukienkę,
dżinsową kurtkę ulokowałam na końcówkach włosy.
I potem tak...
Na przerwie starałam utrzymywać się w głośnych atmoswerach.
Na lekcji Podnosiłam ręke najwyżej i mówiłam:
-Ja wiem!
dość cicho żeby uwagi nie dostać.
Na religii ksiądz lubi sobie żartować.
Więc gdy powiedział: "Paulina" Powiedziałam
"Nie ma mnie"
i klasa zaczeła się śmiać.
Potem na przerwie opowiadałam kawały i zagadałam do chłopaków chwaląc się że przegrają ze mną w noge broniłam.
Wygrałam i graliśmy na boisku codziennie a teraz jesteśmy drużyną.Jeden chłopak z drużyny bardzo mi się podobał...
Pewnego dnia wyjechaliśmy na turniej i wygraliśmy (takie zawody ze szkołami).
Ten chłopak który mi się podobał poprosił o mój nr telefonu a teraz jesteśmy razem i to się tak ciągnie do dziś.

Oceń: (0) (0)

~1Dfan 2012-12-03 19:53:03

Poprostu bądź sobą. Skoro masz jedną kumpele trzymaj się jej,ale czasem kiedy widzisz jakąś inną dziewczyne w klasie, która akurat jest sama podejdź do niej nawet z kumpelą pogadaj powiedz jakiś komplement, zapytaj jak jej mija dzień daj pretekst do rozmowy:) Uwież mi to pomaga ale jeżeli ma ci się to udać nie podchodź do grupy tylko do pojedyńczych osób bo nawet nie zauważą że ci zależy na lepszym kontakcie z nimi. Powodzenia

Oceń: (0) (0)

~laura1234 2012-11-29 22:16:30

Po prostu bądź sobą !Nie musisz się komuś podobać .Wiem że chłopacy chcą chodzić z ładnymi dziewczynami ..Ale jak chcesz się zmienić to wybieraj najładniejsze ciuchy ,podkreślaj oczy kredką ,perfumuj się ładnymi perfumami ,ładnie się czesz np:Kok,warkocz na bok,warkocz dobierany.I zobaczysz napewno się uda ;)

Oceń: (0) (0)

~ewelka223 2012-05-17 21:04:54

po prostu bądz sobą! :P u mnie to działa wez jakies fajne perfumy i ubierz wygodne dla ciebie ciuchy! polecam

<< Poprzednie
1 2 3 Następne >>

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Mam nie typowe...

Autor: Luźka, Odpowiedzi: 4

Co chłopaki...

Autor: misiaczek4321, Odpowiedzi: 4

Jaka byłaby Twoja...

Autor: Kyyli, Odpowiedzi: 10

Jak powiedzieć...

Autor: bybue, Odpowiedzi: 3

Witam! Mam 14 lat ....

Autor: Lebow, Odpowiedzi: 3

Linki