Oceń: (0) (0)

Julia

, 2007-01-31 21:47:19, 5 odp

Co mogę zrobić jeżeli zostałam poniżona przez nauczycielkę??

Witam...Mam 20 lat i uczęszczam do 2 klasy technikum dla dorosłych...Pisałam sprawdzian z chemi od którego zależało czy zdam,bardzo się stresowałam z resztą jak zawsze na chemi,niezaliczyłam tego sprawdzianu jednak kiedy oddałam sprawdzian nauczycielce by go sprawdziła przeczytala go publicznie przed cała klasą,mało to wyśmiała mnie i skrytykowała ,,jak można napisać takie bzdury'' po czym znowu mnie wyśmiała.Czuję się poniżona i żle na lekcji chemii ponieważ boję się że nauczyciel może wszystko a co ja mogę zrobić??Chyba mam prawo czegoś nieumieć i po to chodzę do szkoły żeby się nauczyć a nie być wyśmiewana za coś czego nierozumię jeśli chodzi o przedmioty ścisłe zwłaszcza przez nauczyciela...

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

agatask8 2012-02-04 13:14:07

Johannes ma racje muszisz wytłumaczyć całą tą sprawe ale grzecznie jeżeli to nie pomoże to do dyrektora

Oceń: (0) (0)

~monika 2010-02-05 20:34:30

niemartw sie ja tez miałam taki problem to przyszłam z mamą do szkoły to przepraszała nauczyciele sa głupie:) nielubie ich wszystkich :/

Oceń: (0) (0)

cytrynkaa12 2008-06-07 18:49:53

Też mam takie problemy, zwłaszcza z nauczycielkami od matematyki i j.angielskiego. Kiedyś dobrze się uczyłam, ale z każdym dniem poziom nauki rośnie i nie moge napisać gorzej bo już mają do mnie zarzuty, a jest tak jak napisałaś, do szkoły się chodzi po to, żeby się czegoś nauczyć, nie każdy wszystko rozumie od razu. Powiedziałam o tym mojej mamie, zaapelowała do wychowawczyni i rozmawiała w czter oczy z nauczycielkami, niestety skończyło się na obietnicach. Może spróbuj pójść do dyrektora, powiedzieć co się stało, poprosić o anonimowość i na pewno problem da się zwalczyć.

Oceń: (0) (0)

paulakoch 2007-03-02 16:04:23

Zwierzaj sie rodzicom i przyjaciołom z tego powodu, będzie ci lepiej na duszy.A do tej nauczycielki podejdź po lekcji z jakąś osobą która będzie cię wspierała. Może się na to nie odważysz ale podejdź do niej i spokojnie zapytaj "czemu pani przeczytała mój sprwadzian na głos"niech się ona wytumaczy. jak się wymiga z tej sytuacji to przy następnym spotkaniu z nią umów się z grupą znajomych, żeby zrobić z niej kawał tzn. niech któraś z dziewczyn puści plotke że ma plame na spodniach, wtedy cała grupa będzie się z niej śmiać i zrobi jej się głupio, niech ma za swoje!!!! To podziała, zaufaj.

Oceń: (0) (0)

Johannes 2007-02-01 00:09:48

Proszę porozmawiać w cztery oczy z nauczycielką i wyjaśnić jej, że takie podejście uraziło Panią (bo może tego nie rozumie). Proszę to zrobić w sposób grzeczny i poprosić o wytłumaczenie tego materiału, który Pani nie rozumie. Jeżeli nauczycielka będzie dalej Panią poniżać, proszę zgłosić to do dyrektora albo szkolnej pedagog.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

mam pytania : 1....

Autor: joanna72, Odpowiedzi: 12

CZY NAUCZYCIELKA MA...

Autor: prince, Odpowiedzi: 13

Kolezanka mi nie wieży?

Autor: izka2896, Odpowiedzi: 1

Co mam zrobic kiedy...

Autor: izka2896, Odpowiedzi: 1

Czy muzyka pomaga w...

Autor: po_tarm, Odpowiedzi: 7

Linki