Oceń: (0) (0)

graża

, 2007-01-08 18:38:20, 1 odp
Tematy: kupowanie, wychowanie, proszę

Na jaki temat mogę pisać magisterkę z wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej ?

jestem na magisterce wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna.Do piątku muszę podać mojej promotorce temat i cele pracy. Proszę o podanie jakiegoś pomysłu na prace mgr dotyczącą dzieci młodszych , współczesnch problemów i żeby była do tego dostępna literatura. Grażka. Nie interesuje mnie kupowanie pracy , chcę pisać i się rozwijać . Pozdrawiam .Grażka
zagra6@wp.pl

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

jozly 2007-01-09 18:05:19

Witam,


to świetnie, że chcesz pisać! Wybierz temat, który cię interesuje i do którego zbierzesz nateriał empiryczny. Ostatnio modny jest temat agresji. Ta agresja u dzieci zaczyna się już w najmłodszym wieku, w domu, w przedszkolu. Rodzice najczęściej nie mają czasu i ustępują takiemu agresorowi, a przedszkole też sobie nie radzi i stawia "do kąta". Tumczasem trzeba takie dziecko nauczyć rozładowywać agresję. Jak to zrobić skutecznie i nieszablonowo - oto jest pytanie!.


Ostatnio furorę robi książeczka Gry i zabawy przeciwko agresji . Zawiera ona ponad 150 zabaw i ćwiczeń interakcyjnych, które są łatwą do zastosowania metodą zapoczątkowania procesów konstrukcyjnego przezwyciężania złości i agresji. Dzięki nim dzieci i młodzież mogą nauczyć się akceptować i wyrażać swoje uczucia, a za razem aktywnie działać i stanowić o sobie samym. Ta sama autorka napsała też świetne Zabawy na odprężenie i koncentrację . Warto sprawdzić, jak takie zabawy sprawdzają się w przedszkolu. Może to będzie Twój temat?

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Mam problem z zadanym...

Autor: marta098, Odpowiedzi: 3

tylko chłopacy ...

Autor: ruda1245, Odpowiedzi: 9

Co dalej po...

Autor: saba, Odpowiedzi: 2

Licencjat i co dalej??

Autor: beatha85, Odpowiedzi: 3

Kółko dziennikarskie?

Autor: hura, Odpowiedzi: 2

Linki